www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: неділя квітня 28, 2024 12:37 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Курсы программирования

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
janina



З нами з: 26.01.21
Повідомлень: 123

ПовідомленняНаписане: неділя березня 21, 2021 11:09 pm    Тема повідомлення: Курсы программирования Відповісти цитуючи

Где можна пройти курсы программирования в Харькове?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Rapyncel



З нами з: 26.01.21
Повідомлень: 112

ПовідомленняНаписане: неділя березня 21, 2021 11:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый день! Я проходила курсы в школе ITEA в Харькове - https://kharkiv.itea.ua/hr/recruiting освоила у них базовый курс и особенности разработки на практических примерах. Отдельное спасибо преподавателям за знания и практические навыки. У них действительно работаешь на результат. По окончанию курса школа помогла мне с трудоустройством в престижную ІТ компанию. Я довольна. Это тот результат, которого я хотела.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Зимина



З нами з: 26.03.21
Повідомлень: 90

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 18, 2021 12:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я обучалась на курсах Project Management в IT https://beetroot.academy/ru/courses/online/project-management в школе Beetroot Academy . Это обучение научило меня управлять проектами так, чтобы уложиться в сроки. Управлять проектами в рамках запланированного бюджета. Наконец, он научил меня управлять проектами в рамках требуемого качества. Во-вторых, данный курс существенно систематизировал мои знания. До него все было хаотично, на основании только собственного опыта, сейчас же у меня сложилась ясная картина в голове, как именно и что нужно делать, и самое главное: я готова применять полученные знания на практике.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
BMorrow



З нами з: 22.07.21
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: четвер липня 22, 2021 1:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если вы собрались в IT, то попасть не в тренд здесь тяжело. Я о том, что нужно выбирать то что вам по душе, а не то что чаще попадается по рекламе при поиске it курсов. А работа it харьков имеет широкое развитие по всем фронтам, так что проблем с трудоустройством возникнуть не должно. Все упирается в ваше упорство и трудолюбие как молодого специалиста, что следует явно доказать в своем резюме и портфолио, что бы не долго ждать предложений в конкуренции с множеством других соискателей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group