www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:15 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Варварське ставлення до дерев по вул.Петровського (фото)
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  

Ваше ставлення до ТАКОГО нищення дерев
Це - технологічна необхідність
53%
 53%  [ 8 ]
Це - ВАРВАРСТВО, що межує зі злочином
46%
 46%  [ 7 ]
Пиляв, пилятиму і буду пиляти ці кляті дерева!
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 15

Автор Повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 25, 2007 9:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Леший написав:
Я наднях спробую дізнатись думку районної ради по цьому питанню. Можливо вони зроблять ласку і нададуть потрібну інформацію.
Надавати інформацію - це не ласка, а їх обов"язок.
Якщо потрібна підтримка у "випрошуванні" такої ласки, то я готовий до співпраці по конструктивним питанням.
Шановні співмешканці, ГРОМАДЯНИ Кролевця, єднаймося для отримання "ласки"!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 27, 2007 10:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

УВАЖАЕМЫЕ.... вы присмотритесь к фото,и сделайте вывод.На самом деле это была не чистка,обрезка,срезка,простие я в этой сфере не компетентен,но если присмотреться повнимательнее - то можно увидеть в этом всем пеньки,высотой в два метра!!!!!!!Не так ли????? Я задаю себе часто на такие вот "выходки" вопросы-как бы поступили с этим в нормальной,цивилизованой стране. Да и вот еще поставте эти деревья на место своих перед окнами частного дома.Вы бы постуипили так?Или все же сделали "это" более аккуратнее????Хотите ответ? "ДА"-утвердительно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 27, 2007 12:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот еще один пример,так сказать "пища для мозга". Как относятся в городе к ремонту дорог????? Мне кажется можно провести парралель между ремонотом и уничтожением деревьев. Или нет?
Я имею ввиду само качество, и отношение к работе,которая проводится. Я слыхал,что это даже очень хорошо,что так обрезали,оно мол обрастет и будет иметь форму шара.Если хотите посмотреть на эти "шары" пройдитесь по улице Маяковского.И оцените,сколько лет пройдет,покуда это все "облагоразумится".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Леший



З нами з: 24.12.07
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 27, 2007 11:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, Паша, це їхній обов"язок, одна лише проблема - вони про це незнають. Хоча я трохи цікавився у їх фаховій підготовці, то загалом у математиці вони досить сильні, принаймі гроші вміють рахувати із закритими очима.
А я от розповів про ставлення населення міста до цих "чудових" стовпчиків вздовж дороги, то і справді кажуть "нічого страшного, воно добре відростає" і ще приклади наводять, хоч я так і незрозумів де і що вже у них відросло.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 28, 2007 8:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Леший написав:
одна лише проблема - вони про це незнають.
Але це не їхня проблема. Це проблема жителів міста, які за часи совка звикли до державної "опіки" і зараз не розуміють (а чи не більшість і не хоче розуміти), як устроєний білий світ.
Ось у наш час ми маємо інет, невже так важко набрати декілька літер на панельці пошуку - "самоврядування" - та почитати, що воно таке та з чим його їдять.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 28, 2007 9:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Звичайно жах! Звичайно варвари! Але без цього ніяк! На нашій вулиці теж роки 3 назад таке зробили - так зараз каштани - красені. Це технологічна необхідність!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 15, 2010 10:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я имею дачку напротив спортивной площадки школы 5 по ул.пл.Свободы..Там растет пребольщой тополь,с сухими ветками,от которого никакой пользы,кроме вреда..а не дай бог еще упадет ветка кому-нибудь на голову-убьет сразу!сколько раз обращались в горсовет,чтоб его спилили-и заявления писали-не пробиваемые наши власти!!Сказали что мы должны заплатить 400гр...(это было пару лет назад).А вот каштаны, которые украшали дорогу по ул.Франко напротив Заретья,поспиливали под корень..дурдом какой-то! Crazy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group