www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 27, 2024 3:53 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Выбор смартфона в 2021-м году

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 697
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 23, 2021 2:06 am    Тема повідомлення: Выбор смартфона в 2021-м году Відповісти цитуючи

Думаю вот сейчас над покупкой мобильного телефона и не знаю какой вариант был бы оптимальным для 2021-го года. Как вы считаете, на что обратить внимание лучше всего?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 23, 2021 4:52 am    Тема повідомлення: Re: Выбор смартфона в 2021-м году Відповісти цитуючи

veles11111 написав:
Думаю вот сейчас над покупкой мобильного телефона и не знаю какой вариант был бы оптимальным для 2021-го года. Как вы считаете, на что обратить внимание лучше всего?


Оптимальный вариант на сегодняшний день это уж очень относительное понятие. У каждого человека ведь свои запросы и потребности что касается функционала в мобильном телефоне.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 697
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 23, 2021 4:53 am    Тема повідомлення: Re: Выбор смартфона в 2021-м году Відповісти цитуючи

Divalitta написав:


Оптимальный вариант на сегодняшний день это уж очень относительное понятие. У каждого человека ведь свои запросы и потребности что касается функционала в мобильном телефоне.


Да я это прекрасно понимаю, но мне в целом особых наворотов в телефоне и не нужно. Какой-нибудь среднего класса мобильный телефон выбираю в целом, вот что вы могли бы порекомендовать?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 23, 2021 4:56 am    Тема повідомлення: Re: Выбор смартфона в 2021-м году Відповісти цитуючи

veles11111 написав:


Да я это прекрасно понимаю, но мне в целом особых наворотов в телефоне и не нужно. Какой-нибудь среднего класса мобильный телефон выбираю в целом, вот что вы могли бы порекомендовать?


А какие параметры в мобильных телефонах вас интересуют в первую очередь? Просто надо бы понимать по каким критериям лично вы выбираете смартфоны, тут уж у всех свои тараканы в голове. Кому подавай камеру хорошую, кому важен процессор для различных задач и так далее.
Мне лично сейчас понравился телефон от Сяоми Редми Нот 9 Т https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/mobilnye_telefony_xiaomi-redmi-9t.html Вот умеют же китайцы делать хорошие телефоны за относительно небольшую стоимость на сегодняшний день.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
jenya26



З нами з: 10.08.19
Повідомлень: 380

ПовідомленняНаписане: середа січня 26, 2022 7:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Відмінні статті з великою кількістю корисної інформації про телефони, є на сайті prosmartfony.tech. Причому всі моделі розбираються максимально докладно і перераховуються всі їхні переваги та недоліки. Рекомендую обов'язково почитати.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group