www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 8:39 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Чому в нашому місті не можна відкрити нічний клуб?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Де відпочити?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2008 2:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
На пляжі - це цікаво.
Але ж розумієте: алкоголь (можливий), вода поруч...
Навряд чи місцева влада погодиться на це.

Кращого місця, ніж арка, парк, "клітина" - годі й шукати.

Підійдіть літньої пори туди (до арки) увечері - скільки там молоді тусується!

Там і треба влаштовувати все те, про що ви пишете!

З місцем не помилитеся!


Згоден, але ми поїдемо кудись в ліс чи на пляж, щоб ніхто й не знав, кому потрібно, тому подзвонимо. Я не хочу, щоб приперлось півміста, нєфори, старпери, малолітні довбні і влаштували ще одне "загальноміське свято". Цим івентом я не хочу заробити грошей, я хочу відтягнутися з класною компанією, щоб всім було завидно, і всі казали "Блін, от би мені так!"
Тобто, це івент конкретного спрямування. Щоб зробити це саме біля арки, треба домовлятися з купою чиновників, міліцією, швидкою і іншими структурами. Наврядчи вони усі так класно погодяться посприяти. Воно мені треба усіх благати?! А так, самі зібрались, повисіли, розійшлись і всім завидно! Laughing Laughing Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2008 4:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

да, скорей бы лето уже, можна будет попробывать организовать чё - нибуть подобное. главное однодумцев побольше!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
KiborG_89



З нами з: 19.02.08
Повідомлень: 13
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2008 11:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

может как то собратца в Кролевце типо на Пасху я думаю все буду тулить на родную землю и после пасхи сойтийси и обсудить поговорить и заодно познакомитса и выпить пивка(токо в норм мерах)
_________________
Порой так хочется сохраниться и сделать жириновского президентом...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
BlackAngel



З нами з: 26.01.08
Повідомлень: 12
Звідки: Украина

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 22, 2008 12:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

KiborG_89 написав:
может как то собратца в Кролевце типо на Пасху я думаю все буду тулить на родную землю и после пасхи сойтийси и обсудить поговорить и заодно познакомитса и выпить пивка(токо в норм мерах)


Можна, а где так встретиться мона?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 22, 2008 9:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

klimat написав:
да, скорей бы лето уже, можна будет попробывать организовать чё - нибуть подобное. главное однодумцев побольше!!!


Wink Эт точно!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 22, 2008 9:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

можна прям на Пасху и собраться)))
и пивка выпить...)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 22, 2008 9:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

klimat написав:
можна прям на Пасху и собраться)))
и пивка выпить...)))


Да, Вадим не плохо было бы организовать встречу однодумцев))) :!: Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 22, 2008 9:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а мы знакомы? )))
давно пора собраться бы, да!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 22, 2008 9:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

klimat написав:
а мы знакомы? )))
давно пора собраться бы, да!!


Конечно знакомы) Very Happy Мы с тобой с одной школы, да и еще в параллельных классах учились Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 22, 2008 9:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Насчет того чтобы собраться - я только ЗА!!! Было бы классно обсудить столь наболевший вопрос, по поводу организации такого пати! Вадя сморти сколько отзывов на твою тему, которую ты создал, это по ходу самая обсуждаемая тема во всем форуме за последнее время, красава))) :!: :!: :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: субота лютого 23, 2008 11:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vaNes написав:
Насчет того чтобы собраться - я только ЗА!!! Было бы классно обсудить столь наболевший вопрос, по поводу организации такого пати! Вадя сморти сколько отзывов на твою тему, которую ты создал, это по ходу самая обсуждаемая тема во всем форуме за последнее время, красава))) :!: :!: :!:


так я же знаю, что этот вопрос волнует не только меня,
просто обидно, что в рай-центре кроме ГАЛИМОЙ с*ка сказки и ДК (с малолетками) больше ни**я нету. власть С**А тоже молодцы, "для молодежи всё ДЕЛАЮТ", рэспект начальству!!! красавцы, даже лавочек элементарных в парке не поставят!!!!
поедте посмотрите хотябы в тот же Глухов, всё как надо, парки, лавочки, фонари!!! Есть куда с девушкой выйти вечером, ни то что у нас, гэндэли галимые с соответствующим контенгентом гопоты. за***ло такое отношение к родному городу, неужели у нас нету руководителей НОРМАЛЬНЫХ ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
KiborG_89



З нами з: 19.02.08
Повідомлень: 13
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: субота лютого 23, 2008 11:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

так значит я отменяю пати на дому на пасху и тулю на Кролеветц сити =)))))) ближе к пасхи надо будет списатся и договорится где встретится )))) вот моя ася 3070229
_________________
Порой так хочется сохраниться и сделать жириновского президентом...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 01, 2008 6:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По поводу пати на улице да все то харашо токо у нас мир такой, что упирается все в деньги: апаратура - купить ни как не сможем в аренду взять можно по городу полно особенно у тех кто занимаеться свадьбами меньше чем за 200 грн никто не даст; где взять генератор на весь кролевець их насчитается на пальцах и то для личного пользования; если выехать просто на природу з апаратурой даже если будет генератор, придется ехать на такси и нанимать газельку для апаратуры, а вариант выехать и посадить за день на машине акамулятор вообще безсмысленный. Все равно будут доброжелатель которые сообщать властям и разговор с милициее все равно состоится нада козел отпущения, я не думая что у нас народ везмёт и уберёт все за собой процентов 90 смоется после окончания, если не уберём всеравно найдут. Пати на карьере интересно токо казантипа неполучится, карьер промышленное место и там ни точто казантип а даже купаться нельзя, просто купаются да комы мы нада, а если група людей будет веселится другим будет жаба давить и опять же разговоры с милицией (когда народ палит резину на аеродроме в андреевке, то даже поступали жалобы от местного населения - визг шин). Проще арендовать в ДК помещение и апаратуру за вход придется брать деньги токо чтобы расплатится (на природе етого не сделаешь). А на счет народа которые придёт будет интересно врятли народ моих годов захочет танцевать с школьниками, уже отпало очень много людей или же фейс контроль (тёть Шуру на дверь и всё нормально) Если расклеить обьявления хотябы недельки за 2 то можно будет народ и будет, даже некоторые с учобы специально приедут курс 1-3. Но тожеж на счет ДК из руководства ДК козла отпущения не найдешь, нада что бы кто из загаворчиков был... Думайте решайте помогу чем смогу...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Venom



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 01, 2008 6:43 pm    Тема повідомлення: Re: Чому в нашому місті не можна відкрити нічний клуб? Відповісти цитуючи

klimat написав:


Поглянути на той самий Глухів? Не набагато більше місто, аніж Кролевець, а там успішно функціонують цілих 2 клуби.
Соромно(((


а чому б усім не збиратися у Фортуні?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 04, 2008 11:07 pm    Тема повідомлення: Re: Чому в нашому місті не можна відкрити нічний клуб? Відповісти цитуючи

Venom написав:
klimat написав:


Поглянути на той самий Глухів? Не набагато більше місто, аніж Кролевець, а там успішно функціонують цілих 2 клуби.
Соромно(((


а чому б усім не збиратися у Фортуні?


Я тебе о клубе говорю, о ночном клубе, а не о барчине, которая ничем не отличаецца от всех остальных в нашем городе!!!
_________________
I love this game
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Де відпочити? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 4 з 6

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group