www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 3:33 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Восстановить ванну

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Verunya



З нами з: 20.07.20
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: субота грудня 26, 2020 12:08 pm    Тема повідомлення: Восстановить ванну Відповісти цитуючи

Добрый вечер. Как можно привести в божеский вид потрескавшуюся ванну Может замазки и краски какие-то специальные есть?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Annisiya



З нами з: 12.07.20
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: середа грудня 30, 2020 1:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не слышала о таких. А я в прошлом году на это тему много информации перечитала. В итоге, купила новую ванну.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Salomandra



З нами з: 22.06.20
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: середа грудня 30, 2020 8:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо ви так детально вивчали питання, невже не чули про реставрацію ванн? Ви можете ознайомитися на сайті цієї компанії https://xn----7sbabhcq4eavdjn4dxhte.xn--j1amh/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA.html як може бути виконана реставрація акрилової ванни. Або ж відразу зателефонувати за номером 0671151517 і поспілкуватися з консультантом. Ми робили реставрацію ванни рідким акрилом Keramokrill (Керамокрилл). Він гіппо-алергенен і не має запаху. Майстер виконав свою роботу дуже акуратно. На ванній немає патьоків, вона гладка і біла. Так, що я вам раджу замовити реставрацію, а не намагатися самостійно щось придумати, щоб не погіршити ситуацію.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Nyyger



З нами з: 07.01.21
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: четвер січня 07, 2021 5:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мы не стали восстанавливать ,а продали старую и купили угловую ванну Scansani Fortuna + панель на https://bt.rozetka.com.ua/253848226/p253848226/ цена с установкой всего 400 дол .
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Verika



З нами з: 11.01.20
Повідомлень: 14
Звідки: Сумы

ПовідомленняНаписане: середа січня 20, 2021 10:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, действительно в такой ванной будет и приятно находится.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Tokky105



З нами з: 15.02.21
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 15, 2021 11:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Salomandra написав:
Якщо ви так детально вивчали питання, невже не чули про реставрацію ванн? Ви можете ознайомитися на сайті цієї компанії https://www.remontuk.com/restavratsiya-vann-ivano-frankivsk/ як може бути виконана реставрація акрилової ванни. Або ж відразу зателефонувати за номером 0671151517 і поспілкуватися з консультантом. Ми робили реставрацію ванни рідким акрилом Keramokrill (Керамокрилл). Він гіппо-алергенен і не має запаху. Майстер виконав свою роботу дуже акуратно. На ванній немає патьоків, вона гладка і біла. Так, що я вам раджу замовити реставрацію, а не намагатися самостійно щось придумати, щоб не погіршити ситуацію.


Ми довго думали і сумнівалися і нарешті зважилися звернутися в компанію "Першої реставраційної". Вже на наступний день приїхав реставратор і прямо на моїх очах за кілька годин все було зроблено. https://plastall.com.ua/portfolio/ivano-frankivsk.html
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
MalinkaKuku



З нами з: 18.02.21
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 18, 2021 5:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дуже сірне питання. Моїй сесті робили таку процедуру, аде лущитись пачала через 2 роки, хоча і вибирали по відгукам((((
_________________
Всегда ЗААА
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Xan



З нами з: 23.04.22
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: середа вересня 07, 2022 5:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я хочу поставить дома гигиенический душ, сейчас он стал очень популярным. Посоветуйте, где заказать такой можно не дорого?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kristof



З нами з: 24.04.22
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: середа вересня 07, 2022 7:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Xan написав:
А я хочу поставить дома гигиенический душ, сейчас он стал очень популярным. Посоветуйте, где заказать такой можно не дорого?


Идея с таким душем просто отличная, сейчас он становится очень популярным и устанавливается постепенно в каждом доме. Я вот тоже купил себе гигиенический душ https://zevs-santehnika.com.ua/catalog/smesiteli/smesiteli_dlya_bide/ - вот тут, на сайте магазина компании "Зевс Сантехника". У них качественная сантехника от лучших лидеров чешских производителей. Есть несколько вариантов такого душа, в зависимости от креплений, монтажом, расценками. Выбирайте подходящий, у меня сейчас вот такой стоит
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 16, 2022 1:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если честно, я совершенно не понимаю людей, которые любят ванную. Саму ванну принимать сейчас очень дорого, потому что пока нагреешь бойлер - счетчик света будет крутиться просто как вертушка. На много проще поставить душевую кабинку и не морочить себе голову. Сейчас очень красивые душевые кабины на заказ https://sferaglass.com/interiors/steklyannye-dushevye-kabiny-i-shtorki делают, так что выбор есть и монжо без проблем заказать кабинку даже в ванную комнату смарт-квартиры, если она у Вас нестандартная. Просто подумайтеоб этом, ведя ванная сама по себе дорогая, а ее ремонт - и подавно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group