www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 8:21 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Шукаємо старі фото видів Кролевця!

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Нове на сайті www.krolevets.com
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота квітня 05, 2008 9:26 am    Тема повідомлення: Шукаємо старі фото видів Кролевця! Відповісти цитуючи

*
Шановні Кролевчани!

Якщо у вас є старі фото Кролевця, плівки чи слайди (чорно-білі, будь-які), поділіться, будь-ласка, з кролевчанами усього світу!
Нехай їх побачать зацікавлені за допомогою інтернету!

За інформацією та пропозиціями звертайтесь до адміністратора сайту.
Контактна інформація тут.

Ми при вас відскануємо та одразу ж повернемо у вашу приватну власність. До речі, наш сканер має можливість якісно відсканувати плівку чи слайд.

Ваше ім'я, чи ім'я ваших близьких/родичів розмістимо як копірайт (авторське право).

Дякуємо зарані!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: середа травня 14, 2008 10:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я уже гдето писал на форуме есть фотки-картинки 6 церковь кролевця. С каким качеством нада тебе отсканировать?, но всеравно будет не очень. Да и вообще у каждого второго есть старые фотки у дедушок и бабушок. Я в кролевеце лет 10 назад видел фотки грузовика с деревянной кабиной представть сколько лет ей. Если действительно очень нада старые фотки предложите чтото взамен (пара болванок, билеты на дк, денежну премию) и поток фоток увеличится.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
myzeu



З нами з: 27.05.09
Повідомлень: 209
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 27, 2009 10:06 am    Тема повідомлення: старі фотки Відповісти цитуючи

Ну Ви і жадібні... Хто і за що буде давати. Сайт приватний, на ентузиазмі його власника тримається. За що ми всі йому дяже вдячні :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 26, 2009 7:51 am    Тема повідомлення: Нуль реакції Відповісти цитуючи

*
За півтора року не надійшло жодної пропозиції...

Інертність, себто, байдужість?..

Дякую всім, хто мав можливість і не відгукнувся!

З повагою,
ваш адмін
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 26, 2009 8:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володю, вибач, лише зараз побачила цю тему. Embarassed У мене десь є декілька фото, наприклад, старенької хатки, щоправда з людьми, або фото з сільськогосподарської виставки. Більш давні (довоєнні) я передала в наш музей. На днях постараюсь відібрати і принести тобі. Якщо ще не пізно.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 26, 2009 8:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Ніколи не пізно!

Відскановую фото у вас на очах і одразу ж повертаю.

За вашого бажання, на використованих в інтернеті фотографіях ставлю копірайт з вашим іменем, а не тільки посилання на сайт.

Також є можливість відсканувати старі фотоплівки та слайди - негативні та позитивні на професійному сканері!
Плівки можуть бути любого формату!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
asik2



З нами з: 04.04.11
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 27, 2012 3:03 pm    Тема повідомлення: Старi фото. Відповісти цитуючи

Я думаю многим интересна история Родного края. Случайно нашел на сайте старые фотографии Кролевца. Зайдите по ссылке:

http://www.etoretro.ru/pic29804.htm
_________________
В Кролевце прошло мое детство.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Нове на сайті www.krolevets.com Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group