www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 7:48 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Нанопластика

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Rapyncel



З нами з: 26.01.21
Повідомлень: 112

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 26, 2021 9:21 pm    Тема повідомлення: Нанопластика Відповісти цитуючи

Добрый вечер! Подскажите, где можно купить нанопластику для волос? Заранее спасибо!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ursyla



З нами з: 22.01.21
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 26, 2021 9:27 pm    Тема повідомлення: Re: Нанопластика Відповісти цитуючи

Rapyncel написав:
Добрый вечер! Подскажите, где можно купить нанопластику для волос? Заранее спасибо!


Добрый вечер! Я заказывала нанопластику для волос из профессиональной линейки тут - https://keratin.com.ua/ru/nanoplastika/ у них безопасная косметика, так как в ней отсутствуют формальдегиды. Вся продукция на сайте, только оригинальная. В магазине довольно простая процедура оформления заказа и доставка своевременная по всей Украине. Так что обратите внимание.
_________________
/.s/a/33/1.png
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Alisa111



З нами з: 09.09.19
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: субота лютого 27, 2021 9:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я на счет нанопластики ничего не знаю, даже первый раз слышу. Но зато очень хочу сделать процедуру дарсонвализацию в Одессе https://crocus-aesthetic.com.ua/uslugi/darsonvalizacia . Эта процедура показана при очаговой алопеции (выпадении волос), повышенной жирности, перхоти и других проблемах с кожей головы.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group