www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 4:44 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Ваші враження від фестивалю 2006, Кролевці, побажання, ідеї
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Рок-фестиваль
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 10:56 am    Тема повідомлення: Ваші враження від фестивалю 2006, Кролевці, побажання, ідеї Відповісти цитуючи

У цій гілці хотілось би почути (побачити) ваші враження про фестиваль, що відбувся в Кролевці

Останній раз внесено зміни: Volodymyr (понеділок серпня 04, 2008 11:25 am), редаговано 2 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 11:11 am    Тема повідомлення: Молодці, що ще сказати! Відповісти цитуючи

Так, хлопці-організатори молодці! Будемо надіятися, що такого роду фестиваль стане гарною традицією для нашого міста.

Люди до сих пір не вірять, що така подія сталася в Кролевці! Smile

Хоч я і не рок-мен, але те, що музика була жива, колективи на високому рівні, заставило мене з вдячністю та повагою послухати мистецтво такого напряму.

Єдине зауваження на даний момент: мало реклами по місту. Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 6:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все було на високому рівні....
Знайомі гурти навіть похвалили....
Таке не в кожному місті буває, та ще й так добре)))
Знайома сказала, що їй не дуже сподобалось, що було забагато "цивілів", тобто батьки, матері і т.д.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 11:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нога досі болить і це мійже всі мої враження Sad
А взагалі було чудово тільки б повісити того нелюда, що гурти обирав.
А мала кількість народу була через малу проінформованість люду, а якби не було "цивілів" то парк був би майже порожній!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 11:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
повісити того нелюда, що гурти обирав


Сварте! Будь-ласка відредагуй сам своє повідомлення. Smile Трохи м’якше хотілось би. Організатори - гарні люди. Зустрічався з ними. Усім недогодиш, нажаль.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа серпня 23, 2006 12:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:

А взагалі було чудово тільки б повісити того нелюда, що гурти обирав.

Так, а кого ти хотів би там побачити гурт Звєрі, чи Братья Грімм?
Це ж РОК ФЕСТИВАЛЬ!!!!!!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 24, 2006 9:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все було СССССССССССССССУУУУУУУУУУУУПППППППППППППППЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕРРРРРРРРРР!!!!!!!!!!! групи нормальние,особенно понр. "СВД". извените а по моему я видел клип по М1 групи "От Винта", про порося??? може це бути?
Да, реклами в городе вобще не було,токо раз у "Кр.віснику" написали,а кто его читает?"цивіли"?того они и собрались Wink

А ти Сварт іди Буланову слухай :?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 25, 2006 5:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bomber написав:
А ти Сварт іди Буланову слухай :?

Very Happy Very Happy ТАК, S.V.D молодці. Не дивлячись на те, що вони тричі збивались, а так все норм...
Свєтка своїм вокалом нормально так затянула))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 25, 2006 10:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Bomber"]извените а по моему я видел клип по М1 групи "От Винта", про порося??? може це бути?




?????????????????????????????
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота серпня 26, 2006 7:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Bomber"]
Bomber написав:
извените а по моему я видел клип по М1 групи "От Винта", про порося??? може це бути?


Звичайно може! Адже це - професійний гурт!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 29, 2006 2:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Нога досі болить і це мійже всі мої враження Sad
А взагалі було чудово тільки б повісити того нелюда, що гурти обирав.
А мала кількість народу була через малу проінформованість люду, а якби не було "цивілів" то парк був би майже порожній!


Ну у тебя будет шанс это попытаться сделать ,я планирую быть в Кролевце 9-10 сентября. Так что дерзай, тренируй свои мышцы(вдруг увидешь серебристую мазду 323 подходи, я там в ней буду).
А по поводу информированности населения в Кролевце, так я тебе отвечу, что это село, ещё то село, где сегодня пер..л на Совхозе а через час даже Гончаривке все перд..ь начали. А тут ли понимаете им мало информирвали. По радио была реклама(по Шостинском радио 5)? Была. Афиши своими руками вешал(я жне виноват что в Кролевце много быдла, которое срывает через пять минут как порвесил афишку - не знаю с какой целью), На базаре в субботу и воскресенье по громкоговорителю обьявляли что будет фест? Обьявляли. В газете "Кролевецький вісник" , была статья что будет фест? Была. Так что нужно было бляха муха каждому на ухо кричать? Просто интересоваться в этой деревне нужно народу побольше , книжки читать, радио слушать, а не только трандеть. Все.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 29, 2006 3:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Е-ей! Народе! Не сваріться!

Сварт просто не ті слова підібрав. Просто, хлопці іноді думають, що форум, це місце - де обов’яково говорять матом, чи те, що думають, не вибираючи висловлювань.

Для Pro_Rocka.
Не ображайся! Свято для Кролевця було чудове! Спасибі!
Наступного разу буде ще краще! Ми поможемо, хто чим зможе!

Не будемо ображати й Кролевець. Все-таки, це - місто. І ми в ньому живемо!

Земляки, гуртуймося, а не чубімся!

Єднаймося, бо ми того варті!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Black_Angel
Гість





ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 29, 2006 8:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rockу:
Слушай ты не обижайся ни на кого, просто такого небыло (ходили слухи что феста вообще не будит). Ну да ладно, если чесно, мне фест очень понравился; кстати, моим родителям наверно ещё сильней меня Smile
И как сказал Вова в следующий рас мы поможем организововать чем сможем, если ваим конечно помощь нужна буит.
Догори
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: середа серпня 30, 2006 8:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та сорвался народ. Ведь реально мы с пятницы с 18-00 вечера до понедельника 10-00 утра в ауте полном были, и спали всего за это время от 2,5 до 6 часов (повторяю за все три дня). Хотели город растолкать, расшевелить, а тут тебя нелюдом обзывают... Слов нет.
2 Сварт А ты бы взял и организовал хоть чтото подобное в этом городе и пригласил бы те команды, которые ты считалешь будут интересны народу. Вот было бы интересно посмотреть на отзывы.
Ладно, я надеюсь все таки что большинтву то понравилось, а это главное.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 31, 2006 7:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rock написав:
2 Сварт А ты бы взял и организовал хоть чтото подобное в этом городе и пригласил бы те команды, которые ты считаешь будут интересны народу. Вот было бы интересно посмотреть на отзывы.
Ладно, я надеюсь все таки что большинтву то понравилось, а это главное.

:arrow: Краще чим, могло б бути))))Респект Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Рок-фестиваль Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group