www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 1:17 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Ваші враження від фестивалю 2006, Кролевці, побажання, ідеї
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Рок-фестиваль
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Oleg_ua



З нами з: 12.10.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 12, 2006 9:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rock написав:
Та сорвался народ. Ведь реально мы с пятницы с 18-00 вечера до понедельника 10-00 утра в ауте полном были, и спали всего за это время от 2,5 до 6 часов (повторяю за все три дня). Хотели город растолкать, расшевелить, а тут тебя нелюдом обзывают... Слов нет.
2 Сварт А ты бы взял и организовал хоть чтото подобное в этом городе и пригласил бы те команды, которые ты считалешь будут интересны народу. Вот было бы интересно посмотреть на отзывы.
Ладно, я надеюсь все таки что большинтву то понравилось, а это главное.

У Вас просто было много пива!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 18, 2006 9:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если кто не заметил, то я разьезжал на машине, а пить за рулем ну не как не получаеться как при том количестве ментов что было, так и вообще, пить за рулем - плохо может закончиться. Cool
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 13, 2007 11:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фест, пройшов на Ура!!! Велика подяка організаторам!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 16, 2007 8:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Народ, хочеться фотки подивитися з фесту, в кого є, скиньте на форум, чи на мило мені.....
Заздалегідь дякую....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 16, 2007 7:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я здесь опубликую адрес фтп
там где скоро появится около 20 гектаров видео и фото

Laughing
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 17, 2007 12:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

BOO "MORAY EEL" на рок-фесте "ПРО РОК", 11.08.2007, LIVE

Водка без Пива - деньги на ветер, "МОНГОЛ ШУУДАН" на "ПРО РОК"е. 12.08.2007, LIVE
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 17, 2007 2:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Голосний вийшов фестиваль. Молодь у захваті. Але як зробити так, щоб і вовки були ситі, і вівці цілі, і чабану щоб не вічна пам'ять? Просто я слухала відгуки іншої сторони... Моя старенька тьотя живе навпроти школи № 5. І два дні фестивалю для неї перетворилися на тортури. І вона така не одна, не кажучи вже про родини, де є маленькі діти. Мені здається, та й попередній досвід роботи на подібних заходах каже, що цей фестиваль треба проводити якомога подалі від жилих будинків. У нас таке місце на стадіоні - і центр, і не так багато будинків довкола. Попереджаючи закиди щодо збереження покриття поля - якщо у організаторів знайшлися гроші на таке технічне забезпечення, то на покриття поля знайдеться і подавно. Це був би, на мою думку, розумний компроміс.
І якось треба контролювати продавців - бо і пиво, і дещо міцніше продавалося навіть підліткам.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 17, 2007 3:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

шановна людмила.
це питання дуже гостро стоїть для нас організаторів та вас слухачів.
але стадіон як місце проведення фестивалю відпадає завдяки намагання висших сфєр.

я думаю на наступний рік ми виїдемо кудись подалі. поки розглядається карєри, якщо там знайдеться велике місце-площадка.

але я дуже прошу не рахуйте чужі кошти бо ви навіть не представляєте собі якими були старання щоб вкласти ті кошти в якісну апаратуру.
Бо як на мою думку фестиваль тілько но народився, і без гарного звуку до нас люди не поїдуть.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 17, 2007 3:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://youtube.com/watch?v=iGc8MdYKZcY

гурт Н.ТРИ
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 19, 2007 1:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Голосний вийшов фестиваль. Молодь у захваті. Але як зробити так, щоб і вовки були ситі, і вівці цілі, і чабану щоб не вічна пам'ять? Просто я слухала відгуки іншої сторони... Моя старенька тьотя живе навпроти школи № 5. І два дні фестивалю для неї перетворилися на тортури. І вона така не одна, не кажучи вже про родини, де є маленькі діти.

а тіпа діскотєка не заважає :!: :!: :!: ......
тут Людмило, вперше, я з вами не згоден...
про що ви говорите, не хочу сперечатись, але два дні на рік можна і потерпіти, а тацюльки, тобто дискотека, та "Казка" хіба не заважає :?: ... кожень день, майже...
наша міська влада ж не організовує ніяких концертів, для цивілів, тобто людей, які слухають "діскатєка аварія" це ще в кращому випадку, та інші.....
От тепер і вашій тьоті буде спокійно, бо завдяки "таким"(не маю на увазі вашу кров), фест ПЕРЕЇЗДЖАЄ!!!!!
а таким як SER треба рукоплескати!!!!!!!!!!


Змінено: Primer55 (неділя серпня 19, 2007 1:46 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 19, 2007 1:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ser написав:
http://youtube.com/watch?v=iGc8MdYKZcY

гурт Н.ТРИ

так SER Н.Три це тєєєєєєма
чекаю на ФТП
ось тільки 5 відео з фесту це "нєпорядок", маловато, ждемо всі....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 20, 2007 7:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не хотілося б сперечатися, не для того підіймала цю тему, але просто я маю деякий досвід роботи на подібних заходах саме в якості організатора, тому говорю не як дилетант.
Шкода, що фестиваль під загрозою, та й кар'єри, мені здається, це далекувато, а особливо, якщо врахувати рівень спиртного в крові слухачів. Багато років назад місцева влада заборонила проводити свято Купала на Козині, бо втопилася дівчина. Боюсь, що й на кар'єрах може бути те саме. А з приводу стадіону треба домовлятися, бо це - найоптимальніший варіант.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 21, 2007 4:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

стоимость покрытия оценивается в 20-25 тысяч грн
стоимость монтажа электросети 10-15 тысяч грн.

подскажите где найти эти деньги
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
VORT



З нами з: 07.08.07
Повідомлень: 3
Звідки: м. Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 21, 2007 6:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Нога досі болить і це мійже всі мої враження Sad
А взагалі було чудово тільки б повісити того нелюда, що гурти обирав.
А мала кількість народу була через малу проінформованість люду, а якби не було "цивілів" то парк був би майже порожній!

ФЕСТ СУПЕР!!! Нога болить?-ти б з нами в "слем" п1шов, знав-би що таке "болить"!!! Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 22, 2007 7:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ser написав:
стоимость покрытия оценивается в 20-25 тысяч грн
стоимость монтажа электросети 10-15 тысяч грн.

подскажите где найти эти деньги

Я можу підказати, де знайти технічне забезпечення, в тому числі, і покриття, в декілька разів дешевше. При цьому якість не страждає.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Рок-фестиваль Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group