www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 2:09 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Про Рок и Конотоп 2008

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Проходящий мимо...



З нами з: 09.06.08
Повідомлень: 1
Звідки: Да так...неподалеку....

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 09, 2008 6:40 pm    Тема повідомлення: Про Рок и Конотоп 2008 Відповісти цитуючи

"...ПРО РОК 2008
ІІІ-й фестиваль буде проходити в м.Конотоп на центральному стадіоні під егідою міського голови Огрохіна І.М. 2-3 серпня 2008 року..."


Данный материал взят с сайта www.prorock.com.ua

Ну,что еще можно сказать в знак благодарности нашим мужам??? Давайте говорите и пишите...Я не знаю,что бы я еще мог добавить...У меня нет просто больше слов...

А Вам неуважаемый тов.Фролов нужно таки и призадуматься,что все-таки скажут о вас как о человеке после ухода(дай Бог скорейшего) с занимаемого Вами поста.Вы просто опозорили Наш город.Это плевок и очень большой в души нашей молодежи, и мне лично....И вот еще.Может не по теме...,но все же.За время пребывания на посту мэра других людей,я не буду перечислять, дороги в таком состоянии не были...Не так ли????
Позор, да и только...
Гнать таких мэров,не только с кресла, но и с города...

А на сегодня слов больше нет...только ругательные....и с нецензурной лексикой, хотя на мой взгляд для Вас лично(А.И)они не новы....Подумайте,...или скорее одумайтесь....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group