www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:48 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Культурний рівень кролевчан

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 11, 2008 8:45 am    Тема повідомлення: Культурний рівень кролевчан Відповісти цитуючи

Як ви гадаєте, на якому рівні знаходиться культурне виховання жителів нашого міста? Тільки велике прохання: обгрунтовувати свої відповіді.
Особисто у мене викликає спротив і навіть відразу дуже специфічний звичай, я б сказала, традиція під назвою "Пиятика на бордюрах". Як на мене, це грубе порушення громадського правопорядку і незрозуміло, чому місцева влада не покладе цьому край.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 12, 2008 2:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на счет бардюрок и плюсы и минусы есть!
а вот на счет культурного воспитания, так тут полная Ж па!
чего только флаг стоит! Sad
_________________
I love this game
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 12, 2008 2:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щодо "пиятики на бордюрах", то це трохи перебільшено. А де ж ще людям можна відпочити у тому місці?
Кафе поруч немає, стільців, відповідно, теж.
Сам іноді грішу чаркуючись з друзями в тому місці (під час свят).

Нехай ця традиція буде, не бачу нічого поганого.

Єдине, хотілося, щоб не смітили. Але, всюди у світі - там де масові заходи, обов'язково буде папір, бички, плаcтикові стакани тощо. Це вже завдання місцевої влади вчасно прибрати. Та не накопичувати приховану від стороннього ока вилечезну купу сміття, там, за бордюрами.


Змінено: Volodymyr (п'ятниця вересня 12, 2008 4:27 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
An-Cello



З нами з: 15.06.09
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 15, 2009 8:12 pm    Тема повідомлення: Re: Культурний рівень кролевчан Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Як ви гадаєте, на якому рівні знаходиться культурне виховання жителів нашого міста? Тільки велике прохання: обгрунтовувати свої відповіді.
Особисто у мене викликає спротив і навіть відразу дуже специфічний звичай, я б сказала, традиція під назвою "Пиятика на бордюрах". Як на мене, це грубе порушення громадського правопорядку і незрозуміло, чому місцева влада не покладе цьому край.


Руїни нації... Провал у возвеличенні "себе - справжнього українського народу"...

"Ще не вмерла Україна!!!".................................

P.S. " Прикро, аж холодно стає"....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group