www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 11:48 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Кулинарный корпоратив

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
elegant



З нами з: 27.05.20
Повідомлень: 284

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 12, 2021 11:19 pm    Тема повідомлення: Кулинарный корпоратив Відповісти цитуючи

Хотим заказать для сотрудников нашего офиса, кулинарный корпоратив в ивент агентстве https://funkitchen.com.ua/ . Как считаете, насколько интересны и увлекательны корпоративы такого формата? Буду признателен за ваши советы и рекомендации!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Hant



З нами з: 20.02.21
Повідомлень: 340

ПовідомленняНаписане: четвер березня 25, 2021 12:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Буду признателен за ваши советы и рекомендации!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: четвер березня 25, 2021 7:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У нас тоже намечается праздник - шеф хочет устроить выездное мероприятие, типа пикника. Нужно мясо закупить для этого дела - кто посоветует где заказать с доставкой?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bors



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 98

ПовідомленняНаписане: четвер березня 25, 2021 7:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет! я могу вам помочь по закупке мяса и прочих продуктов - недавно готовил корпоратив для одной большой компании, как раз занимался вопросами закупок.
Так вот, хорошие стейки в Киеве купить можно на сайте https://totem-steak.online/ Тут и доставка есть - можно курьера нанять или же НП в специальной упаковке доставят вам по адресу заказ в кратчайшие сроки.
Советую воспользоваться - это лучший магазин, где можно купить качественные продукты.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Мальвинка



З нами з: 26.03.21
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 26, 2021 12:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Супер! Я обожаю мясные блюда! Razz
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Indianna



З нами з: 29.06.20
Повідомлень: 63

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 15, 2021 8:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если вам нужно заказать организацию корпоратива, то посмотрите еще услуги вот этого агентства. Вот есть их сайт, где во вкладке О нас вы сможете узнать все необходимую вам информацию. А так же на сайте можно найти фото уже готовых их работ.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Romka



З нами з: 30.05.20
Повідомлень: 26
Звідки: Usa

ПовідомленняНаписане: середа червня 02, 2021 2:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Бургери, шаурма і піца вже злегка приїлися, вирішив замовити на обід в офіс боул з куркою в сервісі доставки їжі https://kyiv.watatsumi.com.ua/uk/product/boul-z-kurkoju/ . Виявилося що це досить таки смачна і поживна страва, яке відмінно підходить для повноцінного обіду чи вечері. Так само не варто забувати що боул це здорова і корисна їжа, на відміну від шаурми, наприклад.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника AIM
залач



З нами з: 12.07.20
Повідомлень: 37

ПовідомленняНаписане: четвер червня 03, 2021 2:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Главное правильно продукты закупить для этого. У нас все такие гурманы...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
лучкина



З нами з: 05.02.20
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: субота червня 05, 2021 11:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для тех, кто любит оригинальные и натуральные продукты думаю правильно будет рассказать о том, что есть много всего такого с продуктов в интернет-магазине Strange-Food https://strange-food.com.ua Можно предварительно самостоятельно посмотреть ассортимент на сайте магазина или все расспросить в консультанта, он подскажет что да как.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Indianna



З нами з: 29.06.20
Повідомлень: 63

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 15, 2021 11:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Могу вам подсказать еще одно агентство, которое занимается организацией разных праздников. Для примера моя сестра тут заказывала организацию дня рождения https://easyevent.com.ua/services/birthday. Праздник прошел очень весело и интересно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group