www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 6:31 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Эх, дороги! Пыль да туман! <= владі та ДАІ
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  

Ваша оцінка стану кролевецьких доріг (за 5-ма балами)
5
5%
 5%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
10%
 10%  [ 2 ]
2
42%
 42%  [ 8 ]
1
42%
 42%  [ 8 ]
Всього голосів : 19

Автор Повідомлення
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 16, 2006 2:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Коли я ще їздив на лесапеті я теж часто гнівався на водіїв машин, але коли сам пересів за кермо автомобіля, я "офігел" з пішоходів і вело-драйверів, особливо в ранку коли всі йдуть на роботу, велосипедисти їдуть по дорозі в 3 або навіть 4 ряди спокійнісінько розмовляючи, не звертаючи уваги на автомобіль, а коли їм сигналиш то вони на тебе так дивляться як "барани на нові ворота", тіпа не трамвай, обїдеш. А якщо ще й п*яний на велику то краще тікати від нього, або відразу вийти і "накостиляти", я сам 2 раза ледь не збив п*яних велосипедистів.
А ще часто вночі від компанії людей йдучих по дорозі(бо тротуарів нема) можно почути тіпа "не трамвай обїде", а воділа думае "не стовб відійде", і так случаються ДТП.
Тож люди не будьмо ні "стовбами" ні "трамваями",поважайте один одного і все буде добре!!!


:!: :?: Запитання до учасників форуму :?: :!:

Збираюсь взяти нове авто, що порадите- взять новий ВАЗ або потриману іномарку?
я думаю взяти новий ВАЗ 2110(десятку), а як ви вважаєте?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 16, 2006 4:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я - за іномарку. Вже 8й рік їжджу на такій. Взяв її 10річну!!! Але відчуваю себе людиною! Хоча, треба зважити на ремонт. Запчастини до іномарки, природньо, дорожчі. За комфорт (та безпеку, до речі) треба платити.
Недавно по комуністичній трапилося ДТП. 10-ка в’їхала в зад чи то копійці, чи ще якимся жигулям. У цього жиги тільки вм’ятина, а у 10-ки передньої частини - як не бувало! Пластик.
Взагалі, при виготовленні сучасних машин ВАЗ, там, на заводі, думають тільки про зовнішній вигляд, та про те, на чому ще можна зекономити.
Моя думка: краще купити іномарку, та почувати себе людиною, про яку думали, як про живу істоту, а не гаманець.
Але, купувати краще свіжо пригнану, а не гвалтовану по українським дорогам.
А так, хазаяїне, сам дивись.
Щасти!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 20, 2006 4:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
На перехресті вулиць 8-ме Березня, та пр.Миру ТЕРМІНОВО треба поставити знак "Проїзд без зупинки заборонений!".
ТЕРМІНОВО, бо буде горе!
Знаку "уступити дорогу" там не достатньо. Через високі туї авто, що їдуть з боку об"їздної до базару не видно. Вночі не видно велисопедистів та пішоходів, що рухаються в тому ж напрямку.

Через те, що дорога на перехресті по осі пр.Миру зараз більш-менш, водіям там "в падлу" гальмувати. Вже не один раз спостерігав, як авто несуться на всіх парах, випробовуючи долю.

Поміняти знак, та ще й поставити патрульний автомобіль з вимірювальним пристроєм. Шумахери зовсім не думають про школу, що поруч, дітей.

Будь-ласка, зверніть увагу на мою пропозицію, люди з владного олімпу!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
abitur



З нами з: 05.11.06
Повідомлень: 3
Звідки: Бобруйск-сити

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 21, 2006 5:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Gravas написав:
Митя, СТЕРЕЖИСЯ МОПЕДІВ!!!!!

порвало, не магу........
Мапэд не мой,
я только бросил обьяву....
какие предьвы ????
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Дима



З нами з: 20.09.06
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 24, 2006 6:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А давайте ка все вместе(помните как в детстве хором звали снегурочку) поозовем наше ГАИ присматривать за порядком. Я думаю не нужно им "стесняться" нас!!!!!!! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Gravas



З нами з: 27.10.06
Повідомлень: 12
Звідки: Krolevets city

ПовідомленняНаписане: четвер січня 25, 2007 1:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

abitur написав:
Gravas написав:
Митя, СТЕРЕЖИСЯ МОПЕДІВ!!!!!

порвало, не магу........
Мапэд не мой,
я только бросил обьяву....
какие предьвы ????

Абидур - ти хачик, судячи з акценту чи путаєш підалі на клавіатурі???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя січня 28, 2007 6:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Gravas написав:
abitur написав:
Gravas написав:
Митя, СТЕРЕЖИСЯ МОПЕДІВ!!!!!

порвало, не магу........
Мапэд не мой,
я только бросил обьяву....
какие предьвы ????

Абидур - ти хачик, судячи з акценту чи путаєш підалі на клавіатурі???


Та ну!!! ты просто этот прикол про мопед не знаеш................
В инете прикольный сайт эсть с обявлением о продаже мопеда....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
BOBAH



З нами з: 14.03.08
Повідомлень: 4
Звідки: Яготин, Київська обл.

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 14, 2008 2:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як зараз з дорогами, щось змінилось на краще? Я мешкаю в райцентрі в Київській області. Місто за населенням та розмірами приблизно таке саме як і Кролевець. Але дороги у нас можна сміло сказати на тверду 4. Є окремі маленькі вулиці, де покриття паганеньке, але більшість доріг без єдиної латки, просто ідеальні. Нещодавно біля кожної школи поклали по 2 лежачих поліцейських. Народ став їх об'їжджати по обочині. Вимушені були добавить до поліцейських по бардюру на узбіччі. Але коли пригальмовуєш перед поліцейським, постійно дивишся в дзеркало щоб ніхто не в'їхав в зад. Бажаючих попасти на копійку немало. Взагалі у мене по'їздка на Батьківщину як правило закінчувалась гулями як мінімум на 1 колесі. В жахливому стані була Московська траса і дороги рідним містом. Колеса в мене не дешеві, тож майже рік у Вас не був. Навесні мають закінчити ремонт траси, планую приїхати подивитись, що змінилось.
_________________
Были же люди как люди, и вдруг все стали дебилами. (Брат 2)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 14, 2008 10:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
O!
Ви наступили на великий розпухлий мозоль!

Дороги в Кролевці - жахливі - не передати словами.
Вони підступні, вони хижі, вони вбивчі.

Учора всочивши в яму з гострими краями порвав трос спідометра на моїй іномарці!

Є велика задумка судитися з місцевою владою з цього приводу!

Чув, що недавно мерія заплатила штраф у декілька десятків тисяч за поганий стан доріг. Чув також, що дешевше платити штрафи, ніж робити дороги.

Дороги робляться "заляпувально-ямковим" методом. Себто, коли йде дощ з трактора накидається в яму якась малафія, яка через декілька днів одразу ж і вибивається з під коліс авт та осідає на обочині - там, де скоро має рости трава.

Робляться шматки від перехрестя до перехрестя - по вул.8 Березня, наприклад. Гість на радощах розганяється та тут же на наступному перехресті влітає усім своїм автомобільним хазяйством у яму!

Ділянка від перехрестя, що біля спорткомплексу та до залізничного переїзду (і далі від переїзду - до Подолова, мимо ставків і до самої Шостки) долається на 2й швидкості через страшенні ринви!!! (Там трос спідометра я і порвав).

До влади: одна з причин таких вибоїн - переміщення по Кролевцю великогабаритних самосвалів, що роблять трасу Київ-Москва. Хто дозволив таким автомобілям заїжджати в місто?! З одного боку - гарна траса, а з іншого - в місті все пороздовбували!

Запам'ятайте, шановні нинішні та прийдешні мери - дороги це показник вашої позитивної діяльності на посаді керманича міста. Щоб ви не робили: вішали ліхтарі, купували апаратуру, комп'ютери для мерії, проголошували б промови - без нормальних доріг про вас мало чого доброго скажуть.

На Русі дві проблеми (це і нас стосується) - дороги і дураки. Може, хоч перше зло незабаром викорінять, га?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 14, 2008 11:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго времени суток Всем,обсуждающим эту ПРОБЛЕМУ Сколько бы мы здесь не говорили-проблема остается проблемой.А все потому,что этот город,как и находящееся все внутри его,в том числе и дороги просто НИКОМУ НЕ НУЖНЫ. Хотя опять таки интересно-сами мужы влады нашей ездят по ним.Как это может быть??? Не понимаю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 17, 2008 6:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

profit написав:
Доброго времени суток Всем,обсуждающим эту ПРОБЛЕМУ Сколько бы мы здесь не говорили-проблема остается проблемой.А все потому,что этот город,как и находящееся все внутри его,в том числе и дороги просто НИКОМУ НЕ НУЖНЫ. Хотя опять таки интересно-сами мужы влады нашей ездят по ним.Как это может быть??? Не понимаю.

та патамуша если машинка, то пох по чем ездить, даже по "говну" в прямом смысле этого слова, сори за мой рашн.... достало.......
на виласипет....!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 18, 2008 9:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*На Русі дві проблеми ...


Ага, і одна з них постійно латає іншу Smile
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
myzeu



З нами з: 27.05.09
Повідомлень: 209
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 03, 2009 3:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дороги у нас найгірші в Україні. Найгірше те що наші дорожники робити їх не вміють. Максимум на три роки. Приклад дорога на цвинтар мимо гайового ставка. А яка була чудова спочатку ...
А по бульвару Шевченка. Мрак. Здається такого ще ніколи небуло. Одні ями. Краще в Глухів зїздити чи в Алтинівку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: середа червня 03, 2009 9:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У Глухові дороги не кращі за наші
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 09, 2009 9:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Ура!
Нарешті зробили "ямковий" ремонт дороги по 8-Березня!
Тепер мимо базару можно проїхатися з вітерцем!
Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group