www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 10:31 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Для ДАІ та про ДАІ
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 21, 2009 6:35 am    Тема повідомлення: Трагедія на перехресті біля спорткомплексу Відповісти цитуючи

*
Увага!
Для ДАІ!

І знову на перехресті біля спорткомплексу (біля суду) - вул.Роменця та Ів.Франка - трагедія.
Загинув скутерист - молодий хлопець. Його збила "вісімка", котра не пропустила того на головній дорозі.

Будь-ласка, ДАІ, ТЕРМІНОВО поставте там там знак "Проїзд без зупинки заборонено", а не просто "уступити дорогу"! Якщо така велика кількість аварій - закономірність, то треба ж щось робити, чи не так?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 16, 2009 5:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Наболіло...
Немає сил тримати в душі...
Ділюся...
Wink

Як ви думаєте, за умови, коли у нас поруч з Кролевцем немає автодрому, немає "формули", перегонів, хто виконує роль шумахерів?

... подумали?

Правильно - таксисти!
Чи полюють вони за мною, чи думають, що окрім них нікого немає на дорозі, але, вже 5 раз тікаю від них на велосипеді або на бордюр, або на протилежну смугу, коли, сьогодні наприклад, таксист стартуючи від "народного +", що напроти першої школи і не здумав дати мені проїхати повз себе!

Вибачте, але деякі з вас, таксисти, неправі!
Велосипед - теж транспортний засіб і на нього розповсюджуються правила дорожнього руху!

Недавно їхали утрьох на велосипедах. Таксист, що їхав назустріч хвацько підрізав, повернув направо (на наш бік) та ледь не збив малолітнього хлопця!

Що, пора за бити братися? Чи може нехай ваші шефи поговорять з вами на рахунок чемності на дорогах?


Змінено: Volodymyr (вівторок листопада 17, 2009 11:40 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа листопада 11, 2009 10:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Рада Церков пропонує "Вісім правил водія" для безпеки на дорогах

...
Будучи вкрай занепокоєними проблемою порушення Правил дорожнього руху, глави Церков і релігійних організацій запропонували «Вісім правил водія», що на їх погляд відображають основні постулати, яких має дотримуватися кожен, хто сідає за кермо. Вони виглядають наступним чином:

1. Плекай культуру дорожнього руху, пам’ятаючи про цінність життя та заповідь «Не вбий!».
2. Дорога має бути безпечною та об’єднувати людей, а не завдавати їм невиправної шкоди.
3. Ввічливість, повага, доброзичливість та розсудливість повинні керувати водієм у дорозі та при подоланні складних ситуацій.
4. Треба бути милосердним та допомагати ближньому в біді, особливо якщо він став жертвою аварії.
5. Автомобіль не має бути засобом для демонстрації сили, влади чи приводом для гріха.
6. Допомагай сім’ям, що понесли втрати внаслідок дорожньо-транспортних пригод.
7. На дорозі захищай більш слабких та допомагай менш кваліфікованим водіям.
8. Відчувай свою відповідальність по відношенню до інших.

Джерело: http://maidanua.org/static/news/2009/1257964251.html
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 17, 2009 11:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вов, я вже пару раз відривав дзеркала бокові за таке. Їхав на гончарівці, з провулку вискочила легковушка і мало не припаяла мені ногу до рами. Слава Богу, дороги у нас такі, шо я на велосипеді нагнав "парнішу" біля магазину, сказав "пару ласкових", і повідривав бокові дзеркала. Дешево та сердито. Не з кожним, звичайно, таке "проконає", можуть і по горбу накліпати, але на душі полегшало ))))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: неділя січня 03, 2010 12:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

9. Ангел охоронець не літає з швидкістю більше 100км/год

Навіть проїзд перехрестя дуже цікава річ, почав слідкувати за перехрестями та розміткою в кролевці. Якщо водій виїхав за межу де починаються заокруглюватися бардюри він вважається на перехресті і має першучерговуперевагу на проїзд навіть, якщо нема перед ним стоп лінії і їде він по неголовній дорозі. Працівники ДАІ це знають але всеодно виписують штрафи.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: неділя січня 03, 2010 12:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

п.с. штрафонули на 250 за зупинку біля автобусної зупинки, хоча при мені працівники ДАІ порушили більше правил ніж я, уже навіть підготував скаргу на прокуратуру, але не подав на прохання батька (в минулому працівник МВС та починав з ДАІ), хоча потрібно було, зараз вожу в машині ПДР та інструкцію по якій працівники ДАІ повинні працювати є дуже багато цікавого матеріалу)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: неділя січня 03, 2010 4:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://www.youtube.com/watch?v=uSxxnghCjaE&feature=related

Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Anechka



З нами з: 26.02.12
Повідомлень: 1
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 26, 2012 9:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот почитала немного и я в шоке с людей, прежде всего нужно быть самому человеком а то, что Вы говорите Бог накажет Детей Гаишников Surprised у меня слов нет. Нормальный человек знает, что детки это ангелы и тот кто желает такое детям(ни в чем не виноватым) нормальным и адекватным человеком быть не может!!!Дай Бог чтобы все дети были здоровенькие и счастливые(я не защищаю ГАИ, но детям такого желать не советую)
_________________
Бондаренко
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 02, 2012 6:19 pm    Тема повідомлення: МОЛОДЕЦЬ, МУКАГЕЛЬ! Відповісти цитуючи

Мукагель пише:
"Їхав Гончарівкою, з провулку вискочив легковик і мало не припаяв мені ногу до рами. Слава Богові, дороги у нас такі, шо я на велосипеді нагнав "парнішу" біля магазину, сказав "пару ласкавих", і повідривав бокові дзеркала."
Читаючи ваші попередні дописи, думав, що ви тільки вмієте крутити патефонні диски.Виявляться, ви козак!
Треба дійно піднімати планку гідности вгору. Силі відповідати силою.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Bulgarin



З нами з: 22.02.21
Повідомлень: 36

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2024 2:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По ПДР до речі посовутію один онлайн сервіс.
99.9% всієї інформації у ньому - безкоштовно (крім кількох умовно платних курсів).
Кому потрібно – користуйтеся.
Інформація тут із правками та коментарями https://green-way.com.ua/uk/test-pdd/information/penalty_information я собі додав його до закладок, щоб завжди було під рукою.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group