www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 27, 2024 9:00 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Хорошие книги

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Hant



З нами з: 20.02.21
Повідомлень: 341

ПовідомленняНаписане: середа травня 26, 2021 10:53 am    Тема повідомлення: Хорошие книги Відповісти цитуючи

Здравствуйте всем. Есть на примете хорошие книги?
Могу порекомендовать этот вариант https://grenka.ua/review-10-krashih-ukr-knyg в самую первую очередь!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Зимина



З нами з: 26.03.21
Повідомлень: 90

ПовідомленняНаписане: субота серпня 21, 2021 9:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я часто заказываю книги своей семье и родителям на сайте интернет-магазина “Judaica” , там можно найти любую еврейскую книгу. Ассортимент у них очень большой: Торы с комментариями, Писания, Молитвы, детские книги, о здоровье и многое другое. Стоимость книг приемлемая, доставку организовывают очень быстро, рекомендую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Skymall



З нами з: 30.07.21
Повідомлень: 63

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 13, 2022 2:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый вечер, у нас в семье все любят читать, поэтому домашнюю библиотеку постоянно пополняем новой литературой. Что касается покупки книг то тут давно разобрались с тем где их лучше заказывать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сметичка



З нами з: 30.08.22
Повідомлень: 222

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 14, 2023 10:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Интернет дает конечно огромные возможности, так что можно без особого труда найти для чтения все, что угодно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
night



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 102

ПовідомленняНаписане: середа серпня 30, 2023 4:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В последние годы я всё больше стала прибегать к чтению электронных книг. Это так удобно, когда все твои книги в одном устройстве, и ты можешь взять его с собой куда угодно. Иногда я думаю, что перестану покупать бумажные книги вообще. Особенно мне понравился сайт, где собраны лучшие романы для женщин https://ladybook.org/ Кстати, они также предлагают аудиокниги, что идеально для долгих поездок.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Bulgarin



З нами з: 22.02.21
Повідомлень: 42

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 13, 2023 6:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На жаль, на всі гарні книжки не вистачить ні часу, ні грошей. А так би хотілося...
От був би я представником клану Адептус Механікус, все було дещо простіше. Як і обробка інформації, довгостроковість її зберігання та збільшені терміни життя для більшого та більшого пізнання.
Але все ж...
Купую нові книги в https://knigoland.com.ua/ не часто, але все ж таки купую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ira19840



З нами з: 29.11.22
Повідомлень: 91

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 14, 2023 5:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж купую іноді книги в цьому магазині.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ulalu



З нами з: 14.05.21
Повідомлень: 101

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 23, 2023 10:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Меня интересуют книги на иностранных языках. Кто знает, где их можно заказать?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 23, 2023 10:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ох, я сама перерыла много сайтов в и нтернете, пока нашла то, что надо. Я тоже искала книги на иностранных языках https://www.britishbook.ua/ru/ чтобы учить их. Мне для новой работы надо было подтянуть английский и хоть немного выучить немецкий. И благодаря сайту Бритишбук, я смогла нормально это сделать. Тут нашлись хорошие учебные пособия с рабочими тетрадками. Думаю, что и вы тут найдете то, что ищете.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group