www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 5:45 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Люди виїжджають, люди залишаються і навіть приїжджають!
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Залишатися, чи тікати...
Попередня тема :: Наступна тема  

Ви хочете жити в Кролевці, чи залишити місто?
Хочу жити в Кролевці
36%
 36%  [ 12 ]
Виїду як найскоріше
3%
 3%  [ 1 ]
Вчуся, після повернусь
3%
 3%  [ 1 ]
Вчуся, ніколи не повернусь
12%
 12%  [ 4 ]
Вже виїхав
45%
 45%  [ 15 ]
Всього голосів : 33

Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 30, 2006 7:54 am    Тема повідомлення: Люди виїжджають, люди залишаються і навіть приїжджають! Відповісти цитуючи

Чув багато висловлювань - місто помирає...
Чув багато від молоді - хочу виїхати звідси поскоріше...
Чув багато - я хочу залишитися тут, бо дуже люблю моє місто...

Ви до якої категорії належите?

Чому ви виїхали (хочете виїхати)?
Чому ви хочете залишитися?

Щодо мене особисто. Тут зарита моя пуповина. Тут я вдома. No further comments.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 31, 2006 7:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вова, скажу тобі щиро, майже Всі хочуть виїхати з міста, тому що:
По перше, НЕМА роботи.......якщо і є, то "вкалывать" за грош, нікому не хочеться.......
По друге, НІКУДИ сходити після роботи, чи на вихідних..... навіть з тим "грошем" в кармані.........
і По третє, ЩО ТАМ ВЗАГАЛІ МОЖНА РОБИТИ?................
Я теж люблю своє місто, але........................
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Black_Angel
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 08, 2006 6:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Вова, скажу тобі щиро, майже Всі хочуть виїхати з міста, тому що:
По перше, НЕМА роботи.......якщо і є, то "вкалывать" за грош, нікому не хочеться.......
По друге, НІКУДИ сходити після роботи, чи на вихідних..... навіть з тим "грошем" в кармані.........
і По третє, ЩО ТАМ ВЗАГАЛІ МОЖНА РОБИТИ?................
Я теж люблю своє місто, але........................


Ну незнаю, каждую из твоих 3 причин можно раскритиковать только одной фразой, "просто тебе ничего не хочется". Обьясню другим способом если ты не понял. Ты сказал что у нас нет работы а если и есть то за гроши, так? А я тебе скажу так, если бы люди хотели жить лучше то стремились бы к этому, да и сходить тоже есть куда. Ну а на третее я даже не знаю что тебе ответить, значит просто тебе не очень нравится наш город и я здесь останусь несмотря ни на что.
Догори
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота вересня 09, 2006 8:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Black_Angel написав:
Ну незнаю, каждую из твоих 3 причин можно раскритиковать только одной фразой, "просто тебе ничего не хочется". Обьясню другим способом если ты не понял. Ты сказал что у нас нет работы а если и есть то за гроши, так? А я тебе скажу так, если бы люди хотели жить лучше то стремились бы к этому, да и сходить тоже есть куда. Ну а на третее я даже не знаю что тебе ответить, значит просто тебе не очень нравится наш город и я здесь останусь несмотря ни на что.

Ну тут, кожному своє. А ти кажеш, що "А я тебе скажу так, если бы люди хотели жить лучше то стремились бы к этому" - яким чином??????!!!!!!!
Обгрунтуй будь-ласка.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Black_Angel
Гість





ПовідомленняНаписане: неділя вересня 10, 2006 11:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если человек хочет чегото добиться то он будет делать всё для этого, а если маны небесной ждать то конечно ничего не изменится. Вот как например у моих родителей, они добиваются всего чего хотят, хотя мама сейчас только добывает себе высшее образование.
Догори
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 12, 2006 10:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Black_Angel написав:
Если человек хочет чегото добиться то он будет делать всё для этого, а если маны небесной ждать то конечно ничего не изменится. Вот как например у моих родителей, они добиваются всего чего хотят, хотя мама сейчас только добывает себе высшее образование.

Я про роботу питав........
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Black_Angel
Гість





ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 12, 2006 6:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я про роботу питав........[/quote]

Слушай, не хочу тебя обижать, но прочитай внимательно то что я написал. Я веть сказал что если ты захочешь то здесь работу ты себе найдёшь, другой вопрос то что по каким либо причинам она тебе не нравится....
Догори
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: середа вересня 13, 2006 6:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Primer55"]Вова, скажу тобі щиро, майже Всі хочуть виїхати з міста, тому що:
По перше, НЕМА роботи.......якщо і є, то "вкалывать" за грош, нікому не хочеться.......
По друге, НІКУДИ сходити після роботи, чи на вихідних..... навіть з тим "грошем" в кармані.........
і По третє, ЩО ТАМ ВЗАГАЛІ МОЖНА РОБИТИ?................
Я теж люблю своє місто, але........................[/quote]

В принципе, все ваши пункты совершенно правильные. Я уехала, потому что так сложилась судьба, а не потому что рвалась из города. Люблю приезжать к родителям, походить и побродить по родным улицам, повспоминать. Ну, а если поразмыслить - что мне светило в Кролевце, если бы я осталась - работа врачем в Кролевецкой ЦРБ (ещё не известно, нашлось ли бы место там?), и на какие деньги воспитывать детей? Хотя..... человек ко всему приспосабливаться, и наверное, я бы тоже радовалась жизни в Кролевце. Но если попробовал жизни в других городах и странах (я ведь уехала в 17 лет из Кролевца), то возвращиться хочеться только в гости. А город всё равно люблю, потому что, как это не банально звучит, это моя родина.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 25, 2006 3:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я виїхав на навчання в 98-у році, навідуюсь до Кролевця дуже рідко, а нещодавно одружився на Киянці... якби я сам вирішував, то закінчив би навчання та й повернувся б до Кролевця з радістю, але дружина звикла до Києва а везти її силоміць у чуже місто де вона нікого не знає я не збираюсь. Мої друзі та знайомі повід"їзджали хто куди, хтось повернувся до Кролевця, хтось - ні. Тож я можу інколи приїхати на день чи на півдня, ото й усе...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 03, 2006 8:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
По перше, .......По друге... і По третє.......

Так, я вже виїхав, в основному, з тих же названих банальних причин. Так, переїзд допоміг вирішити багато питань, але (як виявилося через 7 років :? ) за всі ці досягнення потрібно платити. І сьогодні для мене життя в великому місті не має тих переваг, як раніше. Тепер, якби з"явилася нагода, я б не відмовився від повернення.
Кролевець - forever! Wink
Правда, доведеться пережити один серйозний стрес - перший рік-два пояснювати всім знайомим і не дуже, НАВІЩО я це зробив, ЯКА в мене була зарплата, і так далі..... ой-ой!..... Shocked
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 05, 2006 7:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Volodymyr"]
Andy написав:

Життя людське залежить не від зовнішніх обставин, а від того, як ти до нього відносишся. Не я сказав.
п.

схоже на Ніцше, але не він....
я б теж залишився, а я який "ризон", у мене є квартира в Кривому Розі в принципі, але я намагаюся зосередитись на Києві.....бо.... ви самі розумієте, буде квартира в столиці мона буде не бідувати на старості..... наприклад, коли її продати.......
Вибачте відійшов від теми, але це важливо для всіх, не тільки для мене.....
а в Кролевці що?????????
не заперечую місто просто "персик" але......... є багато але, і я думаю Володимире, що ти мене зрозумієш.......


Змінено: Primer55 (субота листопада 11, 2006 10:09 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Дима



З нами з: 20.09.06
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 12, 2006 9:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемые дамы и господа! Простите за наглость, но во время спора вы не учли форс-мажорные обстятельства. Не зависимо от того хотите вы работать или нет ваши интересы совсем не разделяет ОЛИМП нашей власти. Да-да я имею в виду местной власти. Я это лично, совсем недавно испытал на себе.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 18, 2006 12:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо реально оцінити ситуацію на ринку праці у Кролевці, то не можна не відмітити "чорних плям" у деяких сферах. Майже не працює виробнича сфера, не ведеться капітальне будівництво, про сільське господарство говорити не дуже хочеться, єдине, що процвітає - торгівля, та ще тримається сфера послуг. Тож і виходить, що я - менеджер з продажу, маючи вищу освіту та досвід роботи можу або продавати те що споживається у Кролевці - тобто товари широкого вжитку (маю на увазі оптову торгівлю) або стояти на ринку, тому що мої знання, досвід та бажання працювати не зовсім відповідають потребам ринку праці Кролевця.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 18, 2006 1:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дима написав:
ваши интересы совсем не разделяет ОЛИМП нашей власти

Боюсь, что переезд в другой город этой проблемы не решит, т.к. наши интересы в принципе мало кто разделяет.
vadimius написав:
мої знання, досвід та бажання працювати не зовсім відповідають потребам ринку праці

Здається, у Вашому випадку якраз відповідають, адже торгівля процвітає, чи не так?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
AlanNiki



З нами з: 27.10.06
Повідомлень: 3
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 28, 2006 12:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вельмишановні Кролевчани! Я так розумію, що більшість присутніх на форумі - це саме Кролевчани, які народилися та виросли в Кролевці, а потім з якихось причин виїхали з міста. Так, ми всі кудись поїхали задля того, щоб отримати освіту, потім на останньому курсі змогли підшукати собі роботу, ну і залишитися в Києві (переважно). Але для чого це все? Щоб ходити на роботу, яку ненавидиш, щоб платити за квартиру, яку винаймаєш? А далі що?
Мені цікаво! Якби у вас було достатньо грошей аби про них не думати, ви повернулись би до Кролевця?
Або навіть так. Якби у вас було достатньо грошей аби інвестувати їх в наше місто, ви ризикнули б?
_________________
З повагою,
AlanNiki
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Залишатися, чи тікати... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group