www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 12:46 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Люди виїжджають, люди залишаються і навіть приїжджають!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Залишатися, чи тікати...
Попередня тема :: Наступна тема  

Ви хочете жити в Кролевці, чи залишити місто?
Хочу жити в Кролевці
36%
 36%  [ 12 ]
Виїду як найскоріше
3%
 3%  [ 1 ]
Вчуся, після повернусь
3%
 3%  [ 1 ]
Вчуся, ніколи не повернусь
12%
 12%  [ 4 ]
Вже виїхав
45%
 45%  [ 15 ]
Всього голосів : 33

Автор Повідомлення
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 27, 2007 8:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Енді кожен має право на самовираження.......

На самовираження має, а на "выражения" не має. Razz
І на злість не має, на підлість, брехню, і так далі. Ми це часто робимо, від цього й проблеми ((
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 03, 2007 12:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це запитання до Енді- я так розумію, по-нашому Андрія.

Виявляється, він української не забув і пише нею добре. То чому ж спілкується з учасниками цього віча мовою колонізатора? Я не можу уявити двох французів, що спілкувалися б між собою, скажімо, англійською, бо це вважається mauvais ton- поганою звичкою.

Чим ми гарші від інших народів, що вважають себе цивілізованими? Я вважаю, що ми не гірші від них, а кращі. Ми сміливіші, чесніші: колись захищали Європу від татарської навали, захистили її й нічого натомість не взяли. А вона, зберігши свої багатства, не спромоглася оцінити наших чеснот. І тепер дивиться зі зневагою. Бачу насамперед нашу вину в цьому, бо саме МИ не показуємо сусідам нашого Я (Ego) - починаючи зі зневаги до рідної мови.

Згоден з Андрієм, що треба щось робити, щоби кролевчани мали менше злости, підлости, брехні. Проблему висловлено, а от як її вирішити? Це напевне, найважче. Хотілося почути б, що думають з цього приводу Андрій та й інші учасники віча?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 03, 2007 8:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

марко написав:
Виявляється, він української не забув і пише нею добре. То чому ж спілкується з учасниками цього віча мовою колонізатора? Я не можу уявити двох французів, що спілкувалися б між собою, скажімо, англійською, бо це вважається mauvais ton- поганою звичкою.

Хлопці, я такий, вибачаюсь, поліглот, що якщо в форумі француз напише, я поганенько, але і французькою відповім. Wink
До речі, хто сказав, що на форумі тільки українці? Євреїв, білорусів, представників інших поважних націй не може бути? А якщо вони патріотично почнуть рідною мовою писати, на що це буде схоже? Правильно, на хто зна що. Smile
Цитата:
Згоден з Андрієм, що треба щось робити, щоби кролевчани мали менше злости, підлости, брехні. Проблему висловлено, а от як її вирішити? Це напевне, найважче. Хотілося почути б, що думають з цього приводу Андрій та й інші учасники віча?

Я своє бачення висловив вище: починати з себе. Проблемі не одне тисячоліття. І за цей час голови думали над нею куди гідніші за мою, і таки придумали. Ми вже на всьому готовому, треба тільки втілити це в своє особисте життя.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 03, 2007 9:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ой, схоже, що потихеньку сповзаємо в офтоп, останні повідомлення вже не дуже відносяться до теми. Пробачте. Може, шановний адмін їх в окрему тему перенесе?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
kostul



З нами з: 19.02.08
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 19, 2008 10:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

AlanNiki написав:
Вельмишановні Кролевчани! Я так розумію, що більшість присутніх на форумі - це саме Кролевчани, які народилися та виросли в Кролевці, а потім з якихось причин виїхали з міста. Так, ми всі кудись поїхали задля того, щоб отримати освіту, потім на останньому курсі змогли підшукати собі роботу, ну і залишитися в Києві (переважно). Але для чого це все? Щоб ходити на роботу, яку ненавидиш, щоб платити за квартиру, яку винаймаєш? А далі що?
Мені цікаво! Якби у вас було достатньо грошей аби про них не думати, ви повернулись би до Кролевця?
Або навіть так. Якби у вас було достатньо грошей аби інвестувати їх в наше місто, ви ризикнули б?



Шановний Аlan!!!
Зараз я студент одного з найпрестижніших медичних вузів України.
Ще до недавна я хотів після закінчення навчання повернутися до рідного Кролевця і втерти носа нашим "лікарям"...
Але зараз до мене дещо дійшло: по-перше, де гарантії, що будучи хай не гарним, але хоч нормальним лоікарем, я буду спокійно жити, а по=друге, навіть припершокласному розкладі на мою користь, де можливість розвиватися?..
Чи нашо воно....і просто спитися як і всі інші???
Яка Ваша думка?..
А якби я мав достатньо для інвестування грошей, частину я вклав би в рідне місто, це однозначно!!!!!!!!!!!!

І ще.....стосовно "куди сходити"... Хіба є якісь варіант и, крім ганделику, після якого одяг ще три дні тхне тютюном і перегаром?..
_________________
Если душа человека стремится к Богу, её не то что дефибрилятором - ПАЛКОЙ не собьёшь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
KiborG_89



З нами з: 19.02.08
Повідомлень: 13
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 19, 2008 11:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Вельмишановні Кролевчани! Я так розумію, що більшість присутніх на форумі - це саме Кролевчани, які народилися та виросли в Кролевці, а потім з якихось причин виїхали з міста. Так, ми всі кудись поїхали задля того, щоб отримати освіту, потім на останньому курсі змогли підшукати собі роботу, ну і залишитися в Києві (переважно). Але для чого це все? Щоб ходити на роботу, яку ненавидиш, щоб платити за квартиру, яку винаймаєш? А далі що?
Мені цікаво! Якби у вас було достатньо грошей аби про них не думати, ви повернулись би до Кролевця?
Або навіть так. Якби у вас було достатньо грошей аби інвестувати їх в наше місто, ви ризикнули б?


ну например Я учусь в Киеве мне нравится, Я подрабатываю мне нравится, отдыхаю мне нравится и так далие, просто в Кролевце нету нормальной работы что бы за нее отлмчно платили, канешно да поначалу ты снимаеш квартиру но потом же можно и приобристи, просто прийти и купить квартиру в Киеве нет так уж и просто, но сущиствуют кредиты=) сумма выплаты кредита за квартиру равняется той сумме за которую можна снимать квартиру. Ну если бы не было финансовых проблем то да я вернулся бы в Кролевец, правдо есть маленькая мечта открыть в Кролевце ночной клуб на подобе Киевского "Форсажа"=)))))) вот )))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2008 10:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

KiborG_89 написав:
правдо есть маленькая мечта открыть в Кролевце ночной клуб на подобе Киевского "Форсажа"=)))))) вот )))


Приветствую твою идею! Но для начала надо создать в городе новые рабочие места, улучшать инфрастуктуру города, а для этого надо привлекать инвесторов для реконструкции города) :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 12, 2008 5:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Цікаву заміточку прочитав на сторінках "Української правди".
Тема: "Киевляне прячутся от кризиса в регионах".

Йдеться про те, що Кияни тікають з міста на час кризи, а також про те, що у нас, в Кролевці, вже теж є такі переселнці.

Так що, не тільки з Кролевця тікають. Трапляється ще й назад повертаються, а то й зовсім приїжджають на нове місце!

Лінк тут: http://kiev.pravda.com.ua/news/49426934a36e2/

Подаю фрагмент тексту:

Чемодан, вокзал, Кролевец

Если многие киевляне размышляют о том, чтобы променять мегаполис на деревню, то некоторые уже давно так сделали. И вполне довольны жизнью. Коренная киевлянка Надежда Никишкина два года живет в Сумской области в городе Кролевец.

В райцентр за 400 км от Киева - с разбитыми дорогами, простаивающими предприятиями и средней зарплатой в 500 гривен она переехала вполне осознанно.

"В Киеве у меня было все - и собственная двухкомнатная квартира на ул. Лайоша Гавро, и работа главного бухгалтера с зарплатой в 6 тысяч гривен, родственники, друзья. Но это все перестает радовать, когда ты по два часа в переполненной маршрутке добираешься на работу, а на улице задыхаешься от вездесущей гари", - рассказала 55-летняя Надежда.

Женщина давно задумывалась о переезде, но распрощаться со столицей решилась, лишь когда узнала, что больна сахарным диабетом. Переехать в Кролевец посоветовала коллега, которая активно рекламировала родной город.

"Окружен лесом, неподалеку река Десна, есть железная дорога, к тому же рядом прямая трасса на Киев. Цены на продукты и одежду намного ниже киевских, а жилье и вовсе копеечное - снять "двушку" стоит 150 гривен", - вспомнила Надежда.

Теперь она с мужем живет в 10-комнатном доме, который купила год назад за $20 тысяч. Надежда занимается хозяйством, супруг поет в местном хоре, а свою квартиру в столице они сдают.

"Не сравнить с жизнью в Киеве! От силы нам удается потратить $400 в месяц. А вокруг свежий воздух, тишина и покой", - поделилась женщина.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
malvi



З нами з: 04.04.10
Повідомлень: 2
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 15, 2010 9:17 pm    Тема повідомлення: Залишатися, чи тікати... Відповісти цитуючи

Я думаю, что всёже лучше остаться в Кролевце.
За свою жизнь я жил в пяти городах бывшего Советского Союза и нигде и никому не был нужен. Заводил новых друзей, менял школы.
Всё свое детство и молодость провёл на частных квартирах в чужих городах и примерно 20 лет назад я снова вернулся в свой родной Кролевец.
За свою жизнь так и не смог получить высшего образования( банально небыло денег), но я не отчаялся и нашел себе занятие по душе.
На жизнь, худо-бедно, хватает. И я хочу сказать всем, кто подался за длинным рублем в мегаполис, не ищите счастье где его нет. Ваш авторитет в родном, маленьком Кролевце будет всегда выше, чем в мегаполисе. То, что вы имели на родине, где росли с детства, вам никогда не получить в чужей, хоть и огромной ПЕСОЧНИЦЕ.
Любите свой город, как люблю его я.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 05, 2010 7:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Дуже дякуємо за таку патріотичну позицію!

Ви підтверджуєте таке прислів'я: "Краще бути царем у маленькому місті, ніж рабом у великому!"

Долучайтеся до кролевецької групи у Фейсбуці!

Пишіть ваші статті, роздуми на кролевецьку тему у нашому кролевецькому блозі - додавайте там ваші фото, інформацію тощо!

Завітайте на сторіночку про Кролевець у Панораміо!

Приймайте активну участь у всіх цих проектах!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Webzerkalo



З нами з: 08.08.21
Повідомлень: 410

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 20, 2023 8:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет. Та вот у меня уже есть опыт в ставках.
И я захожу только на зеркало 1Хбет , чтобы сделать ставку.
А вот это все лажа, так что мой совет заходите на этот сайт.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Залишатися, чи тікати... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
Сторінка 4 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group