www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 11:58 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Алименты

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Nezox



З нами з: 30.12.19
Повідомлень: 58

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 08, 2021 11:24 am    Тема повідомлення: Алименты Відповісти цитуючи

Привет ребята. Кто сталкивался с алиментами в своей жизни? Что будет тому кто не плотит их?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Степан



З нами з: 23.12.19
Повідомлень: 66

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 08, 2021 1:16 pm    Тема повідомлення: Re: Алименты Відповісти цитуючи

Nezox написав:
Привет ребята. Кто сталкивался с алиментами в своей жизни? Что будет тому кто не плотит их?

Я сам конечно воспитываю своих детей, но об алиментах слышал не раз и как от них увиливают недобросовестные отцы. Почему-то очень много плательщиков алиментов отказывается выполнять свои обязательства и думают что к ним не примут какие-либо меры. Вот смотрите https://romanivanov.lawyer/video/chto-budet-esli-ne-platit-alimenty-v-ukraine-2021 какие штрафы можно получить если не платить алименты на свои детей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Sofia85



З нами з: 13.06.20
Повідомлень: 128

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 21, 2022 1:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

да на того ко не платит алименты можно в суд подать. я вот тоже подавала в суд на своего бывшего. но пока он так и не выплатил детям.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxi.oxi15



З нами з: 14.06.20
Повідомлень: 130

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 21, 2022 4:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ох вже ці чоловіки. Зробили дітей, а тепер відмовляються їм платити аліменти. Я сама зі свої колишнім довго билася за те щоб він почав дітям платити. І навіть до суду на нього подавала і все це не давала ніякого результату. Поки у мене мама від подруги не дізналася про таке https://fakt.org.ua/uk/2021/11/banksector2021 / приватному виконавцю. Ми до нього звернулися. І він нам реально допоміг. Що мій колишній чоловік виплатив дитині всю заборгованість по аліментах. І платить досі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 402

ПовідомленняНаписане: середа травня 25, 2022 4:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Покарання за ухилення від аліментів досить серйозне, тому краще платити. У мене знайома після розлучення використовувала послуги юриста Альва Прайвесі з аліментів https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/family/advocate-alimenty, тож тепер її чоловік колишній якщо не платитиме – його бізнес їй відійти може. Тому він сам зацікавлений у тому, щоб оплачувати все вчасно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group