www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:03 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Хто що колекціонує?
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 01, 2010 8:18 pm    Тема повідомлення: Хто що колекціонує? Відповісти цитуючи

Цікова хто що зараз колекціонує?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 05, 2010 7:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я, наприклад, нічого, хоч би і хотілося зібрати колекцію саксофонів - та уявіть собі скільки це грошей треба ?!
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 06, 2010 1:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Раніше колекціонував марки - ще за совка - але згодом позбавився від цієї пристрасті.
Гадаю, що колекціонування, що вимиває кошти - хвороба...

Може помиляюсь, правда. Хтозна!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 06, 2010 7:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr, як і мусить бути - справжній Site Admin, підкинув хмизу в полум´я.
І молодець, бо навіяв спогади про мої часи колекціонування, теж, між іншим, марок. Та чим то закінчилось - коротенька, та, думаю, цікава історія. Але розповім пізніше, бо поспішаю - мушу іти до праці. А зараз тільки хотів запитати у Volodymyr, чи є на форумі такий розділ як "Презентація", де кожний новачок, як би хотів, зміг би, так би мовити, привітатись. Ну а якщо ні - то не страшно, заповню згодом профіль, та й по тому. До наступного, привіт. Історія за мною.
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: середа серпня 18, 2010 4:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ага, доброго дня, що до історії - хоч і бачу, що тут не багатолюдно, але розповім - та й для себе на згадку буде. От така історія.
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: середа серпня 18, 2010 5:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ІСТОРІЯ КОЛЕКЦІЇ.
Було то з сорок років назад. Мені, 7-літньому хлопчакові, хтось подарував два маленькі альбоми з марками - а хто, от вже і не згадаю, треба у матері буде запитати, поки жива, бо батька вже нема - земля йому пухом...
Було там з марок п´ятдесят, не більше ста - то напевно, але яке то чудо було: розглядати з лупою написи на чужій мові, нічого, ясна річ, не розуміючи, та уявляти казна що - бо дуже мені подобалась якась англійська жінка 18-го століття, напевно то була якась королева. Ну то вже не так важливо, але здоволення, я вам скажу, для дитини ще те, та й для загального розвитку неабияка штука.
Ясна річ - з лупою та пінцетом не було проблем, бо мама педіатром в райлікарні. Почалося колекціонування - ма, дай 2 копійки, -па, дай 7 копійок, - па, купи оту марку, - мама, купи оту серію. Захоплення було справжнім, кожного дня в кіоску Союздруку (молодь хай спитає у старших, що то таке) треба було кинути погляд, чи не завезли чогось новенького, і якщо так, та щось сподобалось, то постаратись виклянчити у батьків якісь копійки. Швиденько я вибрав спеціалізацію - спорт та мистецтво, бо займався з дитинства і тим і другим, з неабияким успіхом, і так то продовжувалось, поки мені не виповнилося сімнадцять. З того часу другі захоплення поставили крапку на колекціонуванні. Але не на колекції... (як виявилось пізніше).
Далі буде.
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 06, 2010 12:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Перед тим, як публікувати продовження, хотів пояснити, чому саме завітав на цей форум кролевчан, - справа в тому, що з 1999-го по 2003-й рік мені довелося працювати в райлікарні Кролевця рентгенологом, та провести чудові три роки з чудовою жінкою, хоч те кохання, на жаль, не витримало випробування часом. Отже ПРОДОВЖЕННЯ...
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 06, 2010 1:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"ІСТОРІЯ КОЛЕКЦІЇ" /2ª частина, продовження/
Минули роки армії, здобуваючи звання лікаря в 23 роки одружився (моя 1ª дружина була і моя 1ª жінка - і таке буває), а через 7 років палкого кохання (з моєї сторони) шлюб розпався.
В ті часи, хоч і дуже рідко, та переглядав таки мою колекцію. Хто колекціонував, мене зрозуміє - то захоплюєче враження, кожна марка навіває свої спогади, місця, людей, надихає тебе рівновагою та негаласливим задоволенням. Не треба поспішати, нервувати, це як плавати в затишному морі - одна насолода.
До мене приєднувався дуже часто брат моєї дружини (вже бувшої), Ігор, і врешті решт я подарував цю колекцію йому - мовляв, я не буду її поповнювати, а ти можеж продовжувати - бо йому то подобалось, для його 12 років то було природно. А коли йому виповнилося 16, ми з моїм коханням розлучились. Це вже інша історія, вона швидко вийшла за другого, так що стосунків не підтримували. А колекція, звісно, залишилась Ігорю.
Ще через чотири роки ми якось випадково зіткнулись з Ігорем в супермаркеті Києва, перекинулись трохи новинами, та "...Як ти?", а "Як ти?...", та і розбіглись, бо обидва поспішали.
А ще через два роки одна знайома мені повідомила, що Ігор втопився на зимовій рибалці, на Пізняках в Києві.
Така сумна історія, а колекція продовжує, вірю, своє життя, і хто знає - хто там її переглаядає и про що думає, та якщо все ще існує, то несе в собі і частинку Ігоревого життя.
Crying or Very sad Rose
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 06, 2010 1:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну от і все, до зустрічі. Може ще хто розповість про свою колекцію. А я зараз колекціоную смолу в легені, і тут правий Volodymyr - "Гадаю, що колекціонування, що вимиває кошти - хвороба...", - бо Мальборо зараз коштує 4 євро. Краще б я марки продовжував колекціонувати.
Добре, піду поброжу по форумові, подивлюся чим Кролевець живе...
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2010 4:46 pm    Тема повідомлення: Ностальгія, але чи тільки вона? Відповісти цитуючи

Подивився вашу сторінку. З одного боку радий за українців, що влаштовують сите життя за кордоном. З другого- шкода, що покидають Україну. Все розумію, не засуджую, знаючи про суспільні обставини в Україні, але як кажуть росіяни, по великому рахунку, всі, що виїхали, є моральними зрадниками. Замість боротися за людські умови існування і створювати їх для свого народу, вибрали духову поразку.
І душу ностальгія гризе. Народившись українцем, кролевчанином, ним і будеш усе життя чи в Америці, чи в Іспанії або Португалії.
Проте з вами справа складніша. Ви ж були русскаязичним і зараз дуже прихильні до цієї культури, що ж змусило вас спілкуватися тепер українською? Я хотів би почути ваше пояснення, чому з вами так сталося. Мені цікаві психологічні, духові мотиви. До речі, вітаю, українська у вас дуже добра.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2010 6:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мг... Я вільно розмовляю i пишу так як на російській, так і на украінській, бо родився на Україні та від українських батьків, ніс службу в Росії та вивчав медицину на російській (хоч і в Києві), а тепер моя доня російської не вивчає і майже не розмовляє на ній. Та й бачу, що більшість тут використовує укр., то й почав писати на укр. Це що до мов. Що до культур - то російська багатіша, тоді як українська - це майже ії складова, а те що є автономного в ній - то те як "дитя" мале...(ясно, що це не ствердження, а тільки мій погляд (opinión). Ностальгії (собаки на вулицях, ями на асфальті, відсутність асфальту, світла - вночі, брехливість та продажність чиновників, ненависть до народу зі сторони влади, зарплата на молоко і хліб, неможливість позичити у кого-небудь, щоб поїхати до батька на похорони, три свині, що я держав, працюючи лікарем, щоб дитині був кусок м´яса, а одна на порошок пральний, яд для картоплі, труси-шкарпетки та т.іінш., відсутність зарплати взагалі впродовж шести місяців... Я вже про те, що рідні співвітчизники, здається, тільки й думають, як би тобі набити харю та відібрати що подорожче, і не кажу...) ні за чим немає (особисто у мене). А з дозволу адміну та користувачів форуму, хотів би розповісти ще одну історію - та вже на російській. Це щоб поповнити такі глибокі поняття, як духовна поразка та моральна зрада.
Тільки зачекайте, перекурю.
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2010 7:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ТЕМА: Моральна зрада (деяких, напр. поiдання дiтей) як наслiдок духовноi поразки (недооцiнення сили духу, напр. в часи голоду). МОВА: росiйська.
НАЗВА: Г О Л О Д ЗАДАВ ТЕМУ: Кролевич. НАПИСАВ: Юрко.
Когда зубы сами тянутся к мясу полуживого... а может уже и мёртвого?.. родного ребенка, когда инстинкт и плоть, огромные, как вселенная, покрывают, словно цунами, всё, что могло думать, искать, убивать - кошек, собак, крыс, мышей, жевать последнюю кожу, поносить слизью от травы, терять сознание, из последних сил тянуть за собой ребёнка, полуживого и уже, похоже, безумного, когда уже не важно - ни мама, ни Бог, ни боль, когда хочешь умереть, и не можешь - нет сил повеситься, а перерезать вены себе - то же, что съесть своего ребенка, глаза не плачут, язык распух, тело синяк, мышц нет, кричать невозможно, пульсирует красным, разливается, последний оргазм - съесть, съесть, съесть...
И в последний миг ... видение... туман... лекция заезжего агитатора - духовная победа над чем бы то ни стало во имя чего-нибудь, если ты по-настоящему стоек морально...
И она успокоилась... Невероятно: ни стукнулась головой о камень, ни задушила ребёнка, ну ни отгрызла ни кусочка мяса - нет, успокоившись, уснула навсегда вместе с умершим ребенком на груди.
Это потом напишут историки о великой моральной стойкости и духовной победе строителей коммунизма в тяжёлые времена борьбы с частной собственностью на землю и всё остальное, а в тот день к вечеру и ребенка и маму съела неизвестно как выжившая волчица - у неё ещё в логове дышал последний волчёнок. Сверху на всё на это грустно смотрел Господь, думая - ну какие же глупые эти дети мои, ведь я же их совсем другому учил, а на Земле мамы, которым не довелось услышать заезжего агитатора с его лекцией о моральной стойкости и победой духа над плотью, доедали мёртвеньких и полуживых деток. www.ykurnat.com
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2010 8:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кролевич, не лякайтесь, історія видумана, будь яка схожість є виподковою, за яку автор відповідальність не несе. От тільки від колекціонування ми добре ухилилися - мабуть адмін буде незадоволений. Краще такі теми обговорювати або в особистому спілкуванні, або ж на відповідному "підфорумові". На все добре, Юрко.
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 03, 2010 3:57 am    Тема повідомлення: Злякали, ще й як. Відповісти цитуючи

Прочитав вашу вигадану історію, мало що з неї зрозумів, але стало страшно. Я би так написати не зміг, ви маєте своєрідний талант. То, певне, наслідок радіацї.

Нікому не раджу читати на ніч.

Чому ж, говорити про те, що робиться в душах та головах закордонних кролевчан, треба, бо така розмова помагає вирішити декому питання, чи лишатися чи втікати з Кролевця чи України. Є тут на форумі така тема.

Одні наші земляки виїхали до Америки. Жодного разу за 28 років в Україні не були і не цікавляться нею. Не дивуюся, бо їм однаково де жити, бо жиди.

Дякую за відповідь. Трохи прояснилося.

Цікаво, що скажуть інші.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 03, 2010 7:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та ні, Кролевич, вибачте - не хотів нікого образити, - я не жид, але як казав моєму вже покійному батькові один єврейчик - "Ай, Міша, ти трошкі з нашіх!". Та все набагато простіше. Ви подивіться навкруги... В Америці 10% люду розмовляє на іспанській, та нікому і в голову не прийде називати їх моральними зрадниками (якої моралі - ?, є три: особиста, нижча соціальна - закони, вища соціальна - біблійська; завважте що для >10% земного люду - мусульман, яких тільки в Європі до 15% - 16 мільйонів (половина України в 2030 році, якщо нічого не зміниться) і взагалі існує тільки одна - ні Ваша, ні моя - надіюсь Ви не мусульманин?). Всі люди з розвинутих країн живуть і працюють де хочуть - та і все. Духовна поразка в мене не від того, що мені пощастило вивільнитися з кріпосництва (кордони відкриті - а грошей на білети то немає, і заробить нема де - от так, і всьо, не нявкай). Духовна поразка у мене (і духовна виразка - ні, язви нема) від того, що якщо темпи приросту на Україні не зміняться, то моя дочка буде з останніх, якщо проживе до 80 років. А це вже гріх (духовна поразка) - бо Бог казав поширюватись по Землі та завойовувати її, а не сидіть там, де на їжу самому собі не можеш заробить. А про тих, що не зрадили і сидять в Укранїні, почитайте на моїй сторінці - я там трохи пописав сьогодні як там заробляють - таки ж неділя. Спасибі за комплімент за талант - то Ви думаєте і справді брехня, що матері дітей їли?
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group