www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: неділя травня 12, 2024 3:33 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Думаю заняться установкой дверей

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сеньора



З нами з: 29.11.19
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 22, 2021 7:53 am    Тема повідомлення: Думаю заняться установкой дверей Відповісти цитуючи

Никто из форумчан не занимается установкой металлических дверей? Где берете алюминиевые дверные профили? Мне бы найти такие, а то производство дверей без наличия профилей не реализуемо) А мы с мужем решили вложиться в такое производство.

Змінено: Сеньора (понеділок листопада 22, 2021 8:03 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Верный



З нами з: 08.11.19
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 22, 2021 7:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мы некоторое время назад тоже занимались установкой дверей. Отличный заработок! Но потом подвернулось дело еще более выгодное и мы продали бизнес с дверьми. Я вам вечером скину контакты наших поставщиков.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кузик



З нами з: 15.11.21
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 22, 2021 7:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мне кажется, сейчас очень много производителей дверей и еще один производитель будет явно лишним. Вы сами-то разве не видите, что кругом только и предлагают установить двери?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Мучин



З нами з: 14.11.21
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 22, 2021 8:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Установка дверей сейчас будет приносить вам реальную прибыль. Я тоже думаю, что нужно как можно скорее занять этот профиль, пока у нас еще не так много предложений по данному сегменту. Вот тут можно закупать алюминиевые дверные профили https://profile.net.ua/ru/produktsiya/dvernye-sistemy Тоже думаю закупать такие. Прошелся по рыночным предложениям и именно эти понравились больше всего.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group