www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 10:56 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Драма в Кролевце в 1911 году

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Історія Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
fedrv



З нами з: 09.07.12
Повідомлень: 1
Звідки: Москва

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 09, 2012 10:04 pm    Тема повідомлення: Драма в Кролевце в 1911 году Відповісти цитуючи

Уважаемые жители города Кролевец!
К вам обращается член президиума Российской ассоциации иллюзионистов Андрей Федоров. В ассоциации я выполняю функции так называемого хранителя истории РАИ.
Главным инструментом в этой деятельности является сайт историко-биографической направленности http://magicpedia.ru
Позавчера я опубликовал на сайте материал, имеющий непосредственное отношение к истории вашего города.
Он касается трагической гибели артиста-фокусника А.Пугачева во время демонстрации номера «Ловля пули».
Происшествие случилось в «местном общественном собрании» города Кролевец в 1911 году.
Статья опубликована по адресу: http://magicpedia.ru/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/tabid/491/articleType/ArticleView/articleId/544/----.aspx
В последнем абзаце статьи фактически изложены цели моего к вам обращения.
Надеюсь, вы не оставите без внимания данный материал и по возможности окажете содействие в его расширении.
С уважением, Андрей Федоров
mailto:fedrv@list.ru
ICQ#: 366939180
Skype: fedrv21
Сайт: http://magicpedia.ru
P.S. Обратиться на форум мне посоветовал директор Кролевецкого краеведческого музея Анатолий Владимирович Карась.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 07, 2012 5:50 pm    Тема повідомлення: Пане дописуваче, зрозумійте, Відповісти цитуючи

що ми- не Росія, що ми маємо свою мову.
Ми НЕ повинні володіти московською мовою. Признайтеся, що якби ви хотіли помістити подібну інформацію десь у Польщі, то ви потурбувалися б перекласти її польською.
Невже ми, як ви любите казати, ваш братній народ, не заслуговуємо на таку ж повагу?
Дякую за інформацію. Трапилося так, що я розумію московську.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Driada



З нами з: 03.11.21
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 07, 2021 8:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

интересное чтиво.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Історія Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group