www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 9:06 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Нужны новые наушники

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Hoves



З нами з: 16.08.19
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 28, 2020 9:58 pm    Тема повідомлення: Нужны новые наушники Відповісти цитуючи

Мне сейчас нужны новые наушники, ибо старые недавно с концами поломались, а без мущки я вообще себя не представляю. Какую модель можете посоветовать для покупки на сегодняшний день?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 681
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 28, 2020 10:07 pm    Тема повідомлення: Re: Нужны новые наушники Відповісти цитуючи

Hoves написав:
Мне сейчас нужны новые наушники, ибо старые недавно с концами поломались, а без мущки я вообще себя не представляю. Какую модель можете посоветовать для покупки на сегодняшний день?


А с концами это как понимать вообще? Вы пробовали отнести их к специалисту, чтобы он посмотрел? Зачастую во многих случаях можно еще спастись ремонтом и не покупать новые.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
AOA



З нами з: 22.06.06
Повідомлень: 41
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 28, 2020 10:32 pm    Тема повідомлення: Re: Нужны новые наушники Відповісти цитуючи

Hoves написав:
Мне сейчас нужны новые наушники, ибо старые недавно с концами поломались, а без мущки я вообще себя не представляю. Какую модель можете посоветовать для покупки на сегодняшний день?


Наверное перестал работать один из наушников? Постоянно такая проблема
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 28, 2020 10:48 pm    Тема повідомлення: Re: Нужны новые наушники Відповісти цитуючи

Hoves написав:
Мне сейчас нужны новые наушники, ибо старые недавно с концами поломались, а без мущки я вообще себя не представляю. Какую модель можете посоветовать для покупки на сегодняшний день?


Вот всегда удивляла проблема с наушниками одна для всех моделей - они работают от силы полтора года и приходится покупать новые. Причем зачастую это даже не зависит от расценок, одинаково ломаются как дешевые варианты, так и достаточно дорогие.
В последнее время сам пользуюсь наушниками от такой фирмы-производителя как Рейзер https://www.3ona51.com/ru/gaming-headphones/headphonesseries4367/ в целом пока хорошо держутся, но правда это больше игровые наушники для компьютера, чем для конкретно музыки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Veef



З нами з: 29.09.20
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 29, 2020 9:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Долго выбирал и в итоге взял игровые наушники SteelSeries Arctis 1 Wireless Cyberpunk -в них словно погружаешся в игру полностью , все звуки чистыи и глубокие .
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
waryaya



З нами з: 15.12.20
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: середа травня 05, 2021 2:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Выбирайте беспроводные и вы точно не пожалеете https://www.kramatorskpost.com/2020/08/25/besprovodnye_naushniki_top_luchshix_modelej/, это точно топчик. Это один из лучших вариантов на сегодняшний день.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 472

ПовідомленняНаписане: середа липня 28, 2021 7:37 am    Тема повідомлення: Re: Нужны новые наушники Відповісти цитуючи

Hoves написав:
Мне сейчас нужны новые наушники, ибо старые недавно с концами поломались, а без мущки я вообще себя не представляю. Какую модель можете посоветовать для покупки на сегодняшний день?

А вы для дома берете наушники или для улицы?
Просто если для улицы, я бы брал беспроводные. И желательно вкладыши, чтобы не так их заметно было.
А для дома я себе брал полноразмерные AKG K72 https://soundmag.ua/akg-k72.html. Для домашнего пользования просто отличный вариант, идеально все, отличный звук, удобная посадка.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: субота серпня 13, 2022 12:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Этореально муки выбора... Я уже наверное неделю обзоры в интернете смотрю, потому что хочу один раз, но качетвенные купить наушники https://acousticbuy.com.ua/, чтоб они действительно долго служили. Мне кажется, что в этом вопросе экономить будет как-то очень глупо.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group