www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок квітня 29, 2024 5:38 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Косметика

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
niksa



З нами з: 17.12.20
Повідомлень: 69

ПовідомленняНаписане: середа січня 24, 2024 10:00 pm    Тема повідомлення: Косметика Відповісти цитуючи

Какие основные этапы ухода за лицом необходимо включить в ежедневную рутину? Можете посоветовать конкретные продукты для начинающих?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veronilima



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 43

ПовідомленняНаписане: четвер січня 25, 2024 6:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

С возрастом кожа требует особого ухода, и профессиональная космецевтика из США по доступным ценам от GlymedPlus https://www.glymedplus.com.ua/ стала моим надежным компаньоном. Уже через короткое время использования я заметила улучшения: морщины стали менее заметными, а кожа – более упругой. Эти препараты не просто косметика, это настоящая терапия для моей кожи. Я довольна результатами и рада, что в мои годы можно находить такие эффективные средства. Glymed – настоящий подарок для кожи, который я могу себе позволить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lukach



З нами з: 04.10.23
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: субота лютого 03, 2024 3:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Моя дружина теж віддає перевагу корейській косметиці перед усіма іншими марками
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Arsentii



З нами з: 04.10.23
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: субота лютого 03, 2024 3:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знайти оригінал досить складно Нині з'явилося дуже багато підроблених виробників, мені пощастило, що є подруга, яка проживає в Кореї, там вона купує оригінальну і переправляє мені.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Evelina



З нами з: 04.10.23
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: субота лютого 03, 2024 4:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все вірно, косметика має бути якісною і не підробкою. Адже зараз дуже багато додають у продукцію хімічних препаратів, які негативно впливають на шкіру. Але не всі мають подружок в Кореї. Є чудова альтернатива цьому - інтернет-магазин Korea Cosmetic. Я просто сама нещодавно їхню продукцію спробувала, антивікову корейську косметику https://koreacosmetic.com.ua/ і була приємно здивована. Креми їхньої високої якості які підвищують рівень колагену шкіри, я думаю, що всім би цього хотілося. Китайських підробок тут немає. Так що дівчата, рекомендую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Elinia



З нами з: 11.10.22
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 08, 2024 9:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Духи attar hayati – это отличный выбор для тех, кто ищет элегантный и неповторимый аромат. Благодаря своей уникальной композиции с нотами экзотических фруктов, цветов и пряностей они способны создать атмосферу роскоши и изысканности. Эти духи идеально подходят как для повседневного использования, так и для особых случаев, даря вам уверенность и обаяние в течение всего дня. Благодаря своей стойкости они остаются на коже в течение длительного времени, даря приятный ароматный шлейф.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Bodyvika



З нами з: 19.03.21
Повідомлень: 151

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 09, 2024 3:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всем привет.
Вот здесь academy.kodi-professional.com.cy можно всем желающим получить необходимые знания в сфере косметологии.
Ето очень хорошие курсы для косметологов.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lizamay



З нами з: 15.09.23
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 28, 2024 11:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Старіння організму – природний етап життя. Швидкість старіння залежить від багатьох факторів: навколишнього середовища, генетики, способу життя та медичного догляду. Антиоксиданти – це група вітамінів та мінералів, які уповільнюють процес старіння, оскільки видаляють вільні радикали. Овочі і фрукти потрібно їсти часто протягом дня (кожні 2-3 години), оскільки антиоксиданти і флавоноїди, що містяться в них, через деякий час виснажуються.
У цій статті https://planettravel24.com/ua/produkti-shho-upovilnjujut-starinnya-shkiri.html прочитайте про продукти, що уповільнюють старіння шкіри.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group