www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 12:39 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Трохи історії міста

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Хочете бути новинарем?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота вересня 30, 2006 8:56 am    Тема повідомлення: Трохи історії міста Відповісти цитуючи

Кролевец - город, центр Кролевецкого района Сумской области УССР. Расположен на р. Реть (бассейн Десны). Ж.-д. станция на линии Хутор-Михайловский - Конотоп.18,5 тыс. жителей (1970). Заводы арматурный, стройматериалов, ремонтный, пенькообрабатывающий, маслодельный, плодоконсервный; фабрики багетная, художественного ткачества. Торфопредприятие. Основан, предположительно, в 1601; впервые упоминается как "город поветовый" в 1638. При Б. Хмельницком был сотенным городом Нежинского полка. В 1654 отошёл к России. С 1782 К. - уездный город Новгород-Северского наместничества, а с 1802 - Черниговской губернии.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Spawn



З нами з: 11.12.06
Повідомлень: 2
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 11, 2006 4:14 am    Тема повідомлення: Re: Трохи історії міста Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Кролевец - город, центр Кролевецкого района Сумской области УССР. Расположен на р. Реть (бассейн Десны). Ж.-д. станция на линии Хутор-Михайловский - Конотоп.18,5 тыс. жителей (1970). Заводы арматурный, стройматериалов, ремонтный, пенькообрабатывающий, маслодельный, плодоконсервный; фабрики багетная, художественного ткачества. Торфопредприятие. Основан, предположительно, в 1601; впервые упоминается как "город поветовый" в 1638. При Б. Хмельницком был сотенным городом Нежинского полка. В 1654 отошёл к России. С 1782 К. - уездный город Новгород-Северского наместничества, а с 1802 - Черниговской губернии.


я думаю те кто не знает этот город не висят тут на форуме Very Happy
_________________
кролевец RESPECT Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 11, 2006 8:12 pm    Тема повідомлення: Re: Трохи історії міста Відповісти цитуючи

[quote="Spawn
я думаю те кто не знает этот город не висят тут на форуме Very Happy[/quote]

Да ето точно, на форуме кроме Кролевецких никого больше нет :?
А историю своего города ми все прекрасно знаем.
А знаете вы что фамилия Кролевец очень распостраненная.........
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 14, 2006 4:55 am    Тема повідомлення: Re: Трохи історії міста Відповісти цитуючи

Spawn написав:
Primer55 написав:
Кролевец - город, центр Кролевецкого района Сумской области УССР. Расположен на р. Реть (бассейн Десны). Ж.-д. станция на линии Хутор-Михайловский - Конотоп.18,5 тыс. жителей (1970). Заводы арматурный, стройматериалов, ремонтный, пенькообрабатывающий, маслодельный, плодоконсервный; фабрики багетная, художественного ткачества. Торфопредприятие. Основан, предположительно, в 1601; впервые упоминается как "город поветовый" в 1638. При Б. Хмельницком был сотенным городом Нежинского полка. В 1654 отошёл к России. С 1782 К. - уездный город Новгород-Северского наместничества, а с 1802 - Черниговской губернии.


я думаю те кто не знает этот город не висят тут на форуме Very Happy


Bomber написав:
[quote="Spawn
я думаю те кто не знает этот город не висят тут на форуме Very Happy


Да ето точно, на форуме кроме Кролевецких никого больше нет :?
А историю своего города ми все прекрасно знаем.
А знаете вы что фамилия Кролевец очень распостраненная.........[/quote]
а от і не всі!!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа січня 17, 2007 10:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можна було б історію й поцікавіше розписати!

P.S. krolrada - RESPECT
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 15, 2020 11:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Интересно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Хочете бути новинарем? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group