www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок квітня 29, 2024 12:35 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Питання щодо ліків (Луцьк)

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 699
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 20, 2023 1:03 pm    Тема повідомлення: Питання щодо ліків (Луцьк) Відповісти цитуючи

У мене син - студент. Зараз у них там якийсь іспити. Хвилюється дуже. Вчить вдень та вночі. А я чув, що нібито є якийсь таблетки, які стимулюють роботу мозку. Це справді так? Та як вони називаються?

Змінено: veles11111 (п'ятниця січня 20, 2023 6:24 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 552
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 20, 2023 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не знаю, що ви там чули. Але можу сказати одне - не слід захоплюватися такими препаратами. Якщо хочете - сходіть до лікаря. Але не варто самому собі призначати якійсь незрозумілі препарати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 699
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 20, 2023 1:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та я ніколи не замаюся самолікуванням. Але можливо хтось знає ліки, які покращують роботу мозку, увагу, працездатність, допомагають краще запам'ятовувати матеріал. Це ж не для лікування.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 933
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 20, 2023 1:39 pm    Тема повідомлення: Re: Питання щодо ліків Відповісти цитуючи

veles11111 написав:
У мене син - студент. Зараз у них там якийсь іспити. Хвилюється дуже. Вчить вдень та вночі. А я чув, що нібито є якийсь таблетки, які стимулюють роботу мозку. Це справді так? Та як вони називаються?


Справді, є такі медичні препарати, які покращують роботу мозку, увагу і працездатність. Їх доволі багато. Наприклад, Мемостім, Сілента, Вазавітал нейро, Квадевіт.
Але, мабуть, найбільш відомі - це таблетки Глицін. Я нещадно собі іх купував у аптеці Рецептіка у Луцьку https://receptika.ua/ua/luck Вони зараз там по знижці продаються - за п'ятдесят гривень замість шестидесяти.
Можете зайти на сайт та анотацію на цей препарат прочитати, якщо цікаво.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
niksa



З нами з: 17.12.20
Повідомлень: 69

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 27, 2023 1:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я зазвичай онлайн купую ліки, порадьте препарати від нудоти та де краще такі замовити?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
розива



З нами з: 27.08.21
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 27, 2023 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нудота є однією з неприємних симптомів, яка може перешкоджати насолоджуватися повсякденним життям. Однак, не хвилюйтеся, оскільки в аптеці Здравиця ви знайдете широкий вибір препаратів, які допоможуть вам подолати цей неприємний стан. Переходьте за посиланням та купуйте препарати від нудоти та блювоти https://zdravica.ua/preparati-vid-nudoti-bljuvoti вибір широкий, фармацевт завжди на звʼязку та готовий надати консультацію.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
добряна



З нами з: 10.02.20
Повідомлень: 100

ПовідомленняНаписане: неділя липня 30, 2023 12:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня возник вопрос: где лучше всего покупать лекарства? Я заметил, что в разных аптеках цены могут сильно отличаться, к тому же некоторые лекарства трудно найти.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ванеса



З нами з: 12.07.20
Повідомлень: 93

ПовідомленняНаписане: неділя липня 30, 2023 12:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я тоже часто сталкиваюсь с такой проблемой и могу сказать, что спасает именно аптека https://pigulka-plus.com/ заказать онлайн где можно все. Они предлагают широкий ассортимент лекарств, начиная от обычных препаратов до редких и специфических. Что особенно удобно - можно сравнивать цены на разные товары и выбирать наиболее выгодные предложения. К тому же, мне нравится тот факт, что многие препараты можно приобрести без рецепта. Мне кажется, что такой способ покупки лекарств очень удобен, особенно для тех, кто живет в дальних районах и не всегда может посетить аптеку лично.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 404

ПовідомленняНаписане: субота грудня 30, 2023 11:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мій малий взагалі на тлі стресу болячку підчепив, тож треба екстрено лікувати його, бо іспит уже близько. Радять взяти Фурасол https://olainfarm.ua/our-products/furasol/ – їм полоскають горло та гнійники швидко проходять. Хтось пробував цей засіб?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group