www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок квітня 29, 2024 5:57 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Новости

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
буксик



З нами з: 15.03.21
Повідомлень: 79

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 11, 2023 1:06 pm    Тема повідомлення: Новости Відповісти цитуючи

Можете посоветовать, где можно найти интересные новости про Нью Йорк? Я хочу быть в курсе происходящего в этом удивительном городе! Мне интересны различные темы – от культуры и искусства до политики и экономики. Я хочу узнать о новостях событиях, проектах, которые вдохновляют людей и меняют облик города.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
добряна



З нами з: 10.02.20
Повідомлень: 100

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 11, 2023 1:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если ты ищешь интересные новости Нью Йорка , то могу тебе посоветовать сайт rusrek.com. Там ты найдешь множество публикаций, посвященных этому городу. Они пишут обо всем: о событиях, культурной жизни, экономике, политике и многом другом. Также на сайте есть раздел "Нью Йорк", где собраны все новости, относящиеся к этому городу. Я сам там часто нахожу интересные статьи и репортажи. Не забудь провести поиск на сайте и ты обязательно найдешь то, что тебе интересно. Желаю удачи в поиске и надеюсь, что найдешь много новых и увлекательных материалов.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
night



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 102

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 15, 2023 6:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Живучи в сучасному світі, не можна залишатися поза його ритмом. Тому так важливо бути завжди в курсі новин. І якщо ви працюєте в сфері маркетингу або реклами, раджу перевірити новини з тегом відеореклама https://mmr.ua/tags/videoreklama це допоможе вам бути на крок попереду конкурентів та розуміти, які тенденції домінують у цій галузі. Мені подобається, що тут дійсно найактуальніша інфо, завжди знаходжу для себе щось цікаве.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 552
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2023 9:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу про Канаду почитати, де це зробити?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veronilima



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 43

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2023 10:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я завжди була зацікавленою культурою та історією різних країн, але часто було складно знайти якісний контент українською мовою. Нещодавно наткнулася на статтю про Канаду https://znaki.fm/uk/places/canada/ на інформаційному порталі ZNAKI FM. Я була приємно здивована глибиною дослідження та якістю представленої інформації. Тому тепер ZNAKI FM для мене - це перший джерело цікавих статей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сметичка



З нами з: 30.08.22
Повідомлень: 222

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 19, 2023 2:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сейчас вообще не проблема найти интересные новости, так что тут каждый выбирает свое. Я Вам могу подсказать очень крутой ресурс, где публикуют информацию про личную жизнь актеров - на Биограф24 Вы найдете действительно полную информацию о любимом актере или актрисе и будете про личную жизнь знать буквально все.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Аннет



З нами з: 04.02.20
Повідомлень: 137

ПовідомленняНаписане: субота березня 16, 2024 2:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

За допомогою цього сайту вам буде доступна карта бойових дій https://ukrnews.lviv.ua/map-of-hostilities/ України Онлайн-карта військових операцій в Україні пропонує комплексну візуалізацію поточного ландшафту конфлікту. Її інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє користувачам відстежувати пересування сил, визначати ключові поля бойових дій та стежити за розвитком подій у режимі реального часу. Детальні інструкції карти надають цінний контекст, покращуючи розуміння складної динаміки того, що відбувається. Завдяки актуальній інформації та зручному дизайну цей ресурс є важливим інструментом для всіх, хто хоче бути в курсі ситуації, що розвивається в Україні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group