www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:47 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Вибухи у Брюловецькому: утилізація, чи будівництво схрону?
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kom-14



З нами з: 08.06.07
Повідомлень: 13
Звідки: г.Сыктывкар

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 7:40 am    Тема повідомлення: новини Кролевця Відповісти цитуючи

Не нужно ругать коммунистов и "кацапов", а нужно посмотреть на себя из нутри прежде всего!!! Может оказаться, что ты один из них...А что касается языка, так это не столь важно, я считаю, самое главное, что ты истинный "патриот", если ты себя таким считаешь. Могу сказать, что не важно где ты живёшь, а вот как ты относишься к тому месту и что ты сделал, где родился и прожил своё детство нужно задуматься.
_________________
чайка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 8:53 pm    Тема повідомлення: Re: новини Кролевця Відповісти цитуючи

kom-14 написав:
Не нужно ругать коммунистов и "кацапов", а нужно посмотреть на себя из нутри прежде всего!!! Может оказаться, что ты один из них...А что касается языка, так это не столь важно, я считаю, самое главное, что ты истинный "патриот", если ты себя таким считаешь. Могу сказать, что не важно где ты живёшь, а вот как ты относишься к тому месту и что ты сделал, где родился и прожил своё детство нужно задуматься.

Я б на твоєму місці слово "патріот" і не згадував!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
kom-14



З нами з: 08.06.07
Повідомлень: 13
Звідки: г.Сыктывкар

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 7:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ты загляни в словарь, а потом давай советы. Так может изъясняться только человек, который глубоко не сведущь или мыслит в одной плоскости.
_________________
чайка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 9:00 am    Тема повідомлення: Re: новини Кролевця Відповісти цитуючи

kom-14 написав:
Не нужно ругать коммунистов и "кацапов", а нужно посмотреть на себя из нутри прежде всего!!! Может оказаться, что ты один из них...А что касается языка, так это не столь важно, я считаю, самое главное, что ты истинный "патриот", если ты себя таким считаешь. Могу сказать, что не важно где ты живёшь, а вот как ты относишься к тому месту и что ты сделал, где родился и прожил своё детство нужно задуматься.

Покажіть мені хоч одного французького патріота, який не говорить французькою, італійського - який не володіє італійською, список можна продовжувати до нескінченності. Шановний, я розумію, що перебуваючи в Комі АР (я правильно визначила?) вам, по-перше, досить складно зберегти українську мову (хоча деякі і в Австралії це роблять), а по-друге, знайти клавіатуру з українським шрифтом Smile. Але ж ви розумієте українську, якщо вступаєте в суперечки з учасниками форуму, тож велике прохання - поважати мову народу, до якого ви, мені здається, маєте безпосереднє відношення.
А багатовіковий досвід показує, що люди, які не поважають свій народ і свою мову, врешті решт стають зрадниками цього народу.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 10:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Ей-ей-ей, народе!

Чому накинулися так на людину?!
Звідки ми знаємо про її мовну ситуацію?
На українську ж вона нічого не говорить, нічого не має проти?
Нехай говорить мовою, якою хоче, головне, щоб поважав/ла Україну, та українське, правда ж? Що вона, мені здається і робить!

Тих російськомовних треба обходити, хто говорить, що українська - це суржик, другорядна чи селянська мова. Якщо ж чоловік нею ще не володіє, чи соромиться поки-що писати/говорити, бо боїться наробити помилок, то трохи інше! Прийде час і все буде добре!

Трохи про свій досвід.
Більше 12 років відвідую регулярно Голандію, маю там багато друзів. Один тільки раз, якийся чоловік закинув мені, мовляв, чому на концертах не говорю голандською, а все англійською! Я на нього подивився та й нічого не сказав. Що тут скажеш?
Продовжую говорити англійською, ніхто нічого не має проти. Голандську на слух розумію, говорити ж поки що не наважуюся - буде багато помилок та акцент. Але час настане і я заторохчу! Smile

Так що, дайте людям часу та будьте особистим прикладом!

Якби ви знали, як було важко почати вживати слово "ходімо", замість нашого кролевецького "пошлє" чи "пошлі"! Smile

Терпиміше, земляки, і, водночас наполегливіше щодо української в Кролевці!


Змінено: Volodymyr (четвер липня 05, 2007 12:59 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
kom-14



З нами з: 08.06.07
Повідомлень: 13
Звідки: г.Сыктывкар

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 11:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я бына Вашем месте так "громко" не говорила о человеческом предательстве и не уважении,только потому,что он не общается с Вами на сайте на украинском языке. как писал один известный украинский писатель:"...Погибнешь, сгинешь, Украина!
И след твой выжжется дотла.
А некогда, гордясь, цвела
Ты в роскоши. О Украина,
Мой край любимый, неповторимый!"
_________________
чайка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 12:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

kom-14 написав:
Я бына Вашем месте так "громко" не говорила о человеческом предательстве и не уважении,только потому,что он не общается с Вами на сайте на украинском языке. как писал один известный украинский писатель:"...Погибнешь, сгинешь, Украина!
И след твой выжжется дотла.
А некогда, гордясь, цвела
Ты в роскоши. О Украина,
Мой край любимый, неповторимый!"

Мені здається, ви не дуже уважно прочитали мою відповідь. Ви маєте право говорити будь-якою мовою. Тільки якщо вам доводилося читати справжню історію України (не сфальсифіковану комуністами), то Україна "гордясь, цвела" саме до окупації Московським князівством (такого поняття, як Росія, тоді не існувало). Тож деякі висловлення форумчан з приводу "кацапів" і "комуністів" - це просто наболіле.
Нічого особистого.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
kom-14



З нами з: 08.06.07
Повідомлень: 13
Звідки: г.Сыктывкар

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 1:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
kom-14 написав:
Я бына Вашем месте так "громко" не говорила о человеческом предательстве и не уважении,только потому,что он не общается с Вами на сайте на украинском языке. как писал один известный украинский писатель:"...Погибнешь, сгинешь, Украина!
И след твой выжжется дотла.
А некогда, гордясь, цвела
Ты в роскоши. О Украина,
Мой край любимый, неповторимый!"

Мені здається, ви не дуже уважно прочитали мою відповідь. Ви маєте право говорити будь-якою мовою. Тільки якщо вам доводилося читати справжню історію України (не сфальсифіковану комуністами), то Україна "гордясь, цвела" саме до окупації Московським князівством (такого поняття, як Росія, тоді не існувало). Тож деякі висловлення форумчан з приводу "кацапів" і "комуністів" - це просто наболіле.
Нічого особистого.

Да, я читала архивы истории Украины, так же удосужилась почитать нынешние учебники истории уже без рецензии коммунистов. Была шокирована.
_________________
чайка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 18, 2008 9:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Тема перейшла на мови тощо.
Але, головне, що ж там з "шосткинським плацдармом" біля Брюловецького у нас під Кролевецем?
Шановна владо, дайте, будь-ласка, відповідь: чи ще там випалюють снаряди? Чи й досі там отруюють ліс?
Взагалі, що там зараз відбувається?
Чекаємо.
Дякуємо.

Ваші форумчани.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 3:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемые гг. Gravas и Сварт, а как у вас с интеллектом?! У г. Сварта у самого с провокаторством и украинским языком явные нелады. Новодворской напишите, она тоже комуняк не любит.
Котик Gravas, кстати, а где вы умудрились посмотреть истории детских болезней за 74 последних года? Или это действительно были «детские» истории болезни?! Подскажите, а еще лучше покажите (хотя бы отсканированные). За это еще и бабла можно срубить и книжку по ним написать
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 3:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
Тема перейшла на мови тощо.
Але, головне, що ж там з "шосткинським плацдармом" біля Брюловецького у нас під Кролевецем?
Шановна владо, дайте, будь-ласка, відповідь: чи ще там випалюють снаряди? Чи й досі там отруюють ліс?
Взагалі, що там зараз відбувається?
Чекаємо.
Дякуємо.

Ваші форумчани.

Что там травить?! Все уже отравлено до нас (вспомните "Операцию Ы").
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 19, 2008 10:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О, свіже м'ясо))
З інтелектом в мене прекрасно. На червоний диплом йду)) НЕ ТОБІ оцінювати мої знання і, тим більше, правопис! Хочеш сперечатись зі мною? Викладай факти і обдумуй кожен аргумент!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота грудня 20, 2008 2:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
О, свіже м'ясо))
З інтелектом в мене прекрасно. На червоний диплом йду)) НЕ ТОБІ оцінювати мої знання і, тим більше, правопис! Хочеш сперечатись зі мною? Викладай факти і обдумуй кожен аргумент!

егегей, це не сайт боксу, карате... і всього іншого.. поважайте думку кожного Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group