www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок квітня 29, 2024 7:28 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Вибір підліткового велосипеда

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 552
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа квітня 10, 2024 11:47 pm    Тема повідомлення: Вибір підліткового велосипеда Відповісти цитуючи

Шукаю підлітковий велосипед для своєї доньки. Хотіла б дізнатися, на що звертати увагу при виборі? Чи важливий бренд або є якісь особливості, на які треба дивитися? Моя донька має зріст 120 см, і я чула, що розмір коліс та рами грає важливу роль.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 699
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа квітня 10, 2024 11:48 pm    Тема повідомлення: Re: Вибір підліткового велосипеда Відповісти цитуючи

Важливо обрати велосипед, який буде відповідати зросту вашої доньки, щоб їй було комфортно і безпечно керувати. 24-дюймові колеса здаються оптимальним вибором для її зросту. Шукайте моделі з легкою алюмінієвою рамою для кращої керованості. Також важливо, щоб велосипед мав декілька рівнів швидкості, щоб дитина могла адаптуватися до різних умов катання. Не забувайте про якість тормозів - ободні тормози зазвичай простіші у використанні і обслуговуванні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 552
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа квітня 10, 2024 11:48 pm    Тема повідомлення: Re: Вибір підліткового велосипеда Відповісти цитуючи

Так, мені здається, що алюмінієва рама і добрі тормози - це саме те, що потрібно. Щодо рівнів швидкості, то я не знала, що це так важливо. Доньці точно буде цікаво вчитися кататися з різними налаштуваннями швидкості. Може, є якісь конкретні моделі, які ви могли б порекомендувати?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 934
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа квітня 10, 2024 11:49 pm    Тема повідомлення: Re: Вибір підліткового велосипеда Відповісти цитуючи

Divalitta написав:
Так, мені здається, що алюмінієва рама і добрі тормози - це саме те, що потрібно. Щодо рівнів швидкості, то я не знала, що це так важливо. Доньці точно буде цікаво вчитися кататися з різними налаштуваннями швидкості. Може, є якісь конкретні моделі, які ви могли б порекомендувати?


Я рекомендував би вам звернути увагу на велосипед Winner Candy https://veliki.com.ua/ua/goods_Winner_Candy.htm в інтернет-магазині "Veliki". Ця модель ідеально підійде для дітей зростом від 110 до 130 см, завдяки 24-дюймовим колесам та 11-дюймовій рамі. Алюмінієва рама Winner Candy, виготовлена з легкого алюмінію 6061 з полірованими швами, забезпечує відмінну міцність при низькій вазі, що робить велосипед зручним для перенесення. Відсутність амортизації і ригідна вилка спрощують обслуговування та знижують загальну вагу.

Система швидкостей на 7 рівнів з заднім перемикачем Shimano Tourney та манетками Shimano SL-RS36 дозволяє легко адаптуватися до різних умов катання. Ободні тормози Yinxing V-Brake забезпечують надійне гальмування. Велосипед поставляється частково зібраним, але ви можете легко завершити збірку за допомогою стандартного набору інструментів. Також варто відзначити 3-річну гарантію на раму та 12 місяців на обладнання, що свідчить про високу якість велосипеда.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group