www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця травня 03, 2024 12:10 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Какоевино лучше купить?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 273

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 16, 2024 8:41 am    Тема повідомлення: Какоевино лучше купить? Відповісти цитуючи

Всем доброго дня! Я планирую устроить ужин для друзей и хотел бы подобрать подходящее вино. Ищу что-то лёгкое и свежее, возможно, белое вино или розе. Кто знает, где можно найти широкий выбор вин и как научится выбирать вина? Буду благодарен за любые советы и рекомендации.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 273

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 16, 2024 8:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Выбираю по простому принципу: беру вино, которое уже покупал и мне понравилось. Если экспериментирую, то выбираю по совету продавца в магазине или беру что-то с приятным названием.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Scesc



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 368

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 16, 2024 8:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Честно говоря, я редко задумываюсь о выборе вина. Просто захожу в ближайший супермаркет и беру первое попавшееся вино в пределах определенной суммы. Иногда обращаю внимание на страну производителя, предпочитаю вина из Франции или Чили, слышал, что они качественные.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 275

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 16, 2024 8:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Scesc написав:
Честно говоря, я редко задумываюсь о выборе вина. Просто захожу в ближайший супермаркет и беру первое попавшееся вино в пределах определенной суммы. Иногда обращаю внимание на страну производителя, предпочитаю вина из Франции или Чили, слышал, что они качественные.


Привет! Когда нужно выбрать и заказать алкоголь по интернету, я всегда обращаюсь в Маудау, особенно когда речь идет о вине Villa UA https://maudau.com.ua/ru/category/vyno/product_brand=villa-ua недавно у меня была дружеская встреча, и я хотел удивить друзей чем-то особенным.
Заказал вино в этом маркете, и не пожалел. Это вино идеально подходит для таких случаев - свежий, легкий вкус и приятный аромат создали отличную атмосферу и подняли настроение всем. А Маудау, выручил, как всегда.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ira19840



З нами з: 29.11.22
Повідомлень: 98

ПовідомленняНаписане: четвер травня 02, 2024 1:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Часто купую вино, тому можу вам порекомендувати спробувати шато піно вино. В наявності є різні сорти, можете вибрати те, що вам найбільше смакує. Гарна якість вин у цього виробника, думаю, вам і вашим друзям сподобається.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group