www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:27 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Вопрос-новость
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 27, 2007 7:05 pm    Тема повідомлення: Вопрос-новость Відповісти цитуючи

Жаль что мало народу посещает даный форум, но все же.

Если бы в Кролевце проходили Концерты В ДК(зимнее время) на стадионе летнее время, то какя стоимость этих билетов должна быть?

И как определять стоимость.

Прошу прощения если не в ту ветку, но эта по сути самая посещаемая
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: середа лютого 28, 2007 9:49 am    Тема повідомлення: Re: Вопрос-новость Відповісти цитуючи

ser написав:
Жаль что мало народу посещает даный форум, но все же.

Если бы в Кролевце проходили Концерты В ДК(зимнее время) на стадионе летнее время, то какя стоимость этих билетов должна быть?

И как определять стоимость.

Прошу прощения если не в ту ветку, но эта по сути самая посещаемая

Я думаю на стадионе нужно делать по 5 грн, если не очень известные команды, а в РДК - по 10 грн, если более менее известны.
Хотя в этом селе может и дорого.......но с другой стороны в барах просиживать и просаживать так в 10 и в 20 грн не влезешь.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа лютого 28, 2007 12:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Іноді і 10 грн. багатувато!

5-7 грн. - стандарт. У нас народ за "зреєліща" не дуже готовий платити.

Нажаль.

Різницю між живим виконанням і переглядом дисків на комп"ютері ще не дуже відчуває.

Але такі дійства потрібні - факт. Наснаги, друзі!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 7:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

що до 10 грн. то я згоден, Rasta друзі це вам не пасочки в "пісочніцє" за цей гурт люди в Києві, та і не тільки, а по всьому СНД, готові викласти чималі гроші, а тут 10 грн, але я з адміном згоден, pro_rock для Кролевця це дорогувато..... 5-7 не більше...
а що до барів, то люд сам зажме ці гроші, але в бар сходить....там хоч знатиме куди все піде..........(в унітаз)))))))))
2pro_rock хоча дивись, тобі видніше...... останнє слово за тобою і за Ser(ом).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 3:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а вот я считаю,что сумма должна зависеть от того,какое мероприятие будет проходить и сколько на него потратили и с какой целью проходит этот концерт!Вот на Горбушке (г.Москва) проходят каждые выходные концерты и автографсессии(и все это бесплатно) самых популярных звезд!!!Так извените меня там же аппаратура,свет и оборудование не ровнять нашего!
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 5:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В этом и суть вопроса.
Организовывать на том что есть в Кролевце лишено всякого смысла. Нужно вести аппарат - это деньги.
Пригласить именитого музыканта - это деньги.

И при любых раскладах аншлага не будет, потому как в Кролевце лучше пробухать 20 грн, а потом друг другу рассказывать кого они вчера послали и отпи...ли.

Вот и цена вырисовывается минимум и максимум 10 грн. Да и то оно не окупаемо.
Диллема, еще та.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота березня 03, 2007 11:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ага, давайте слідувати преконанням SER'а - не фіга не робити і жити тим життям, яке є!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: субота березня 03, 2007 1:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2cварт
*********************.

Вчитывайся в текст, а не в буквы.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 05, 2007 1:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ти сам свої слова почитай. Ти хоч би якись позитивній вислів кинув!


P.S. 2 admin: Треба ввести якесь покарання за образи


Змінено: Сварт (понеділок березня 12, 2007 1:00 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 05, 2007 2:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Хлопці!

Без сварок та образ!

Порада: читайте уважно попередні пости.

2Сварт. Образу я відредагував. Але прошу також звернути увагу, що Ser робить РЕАЛЬНІ речі для Кролевця.

Ви якось, мабуть, один одного не так зрозуміли!

Шануймося, кролевчани!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 06, 2007 2:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Ти сам свої слова почитай. Ти хоч би якись позитивній віслів кинув!


P.S. 2 admin: Треба ввести якесь покарання за образи


Що тобі кинути?? "віслів"??? може віслюка, а може й вислів??? Напевно так хвилювався коли писав, що й літери попутав... Very Happy Very Happy Very Happy

P.S. Без образ!!!! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 06, 2007 8:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

И так повторю вопрос новость.

Какую максимальную стоимость за билет можно поставить. Потому как группа, которую мы пригласили, объездила Украину с минимальной стоимостью билетов в 30-35 грн.

Такой стоимости никто не поставит. Все предельно ясно объяснять не надо. Но вот вопрос много ли 15 грн. за 6 коллективов? прибл. за 4-5 часов живого звука на хорошей аппаратуре.

Буду признателен если каждый спросит у своих знакомых(если не сложно).
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Дима



З нами з: 20.09.06
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 06, 2007 11:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго времени суток уважаемые!!! Словесная перепалка на мой взгляд не решение проблем...

Не могли бы вы поподробнее описать,что будет здесь происходить,а то я впервые слышу такое????

А вот по поводу цен,я скажу Вам так,ровно год назад я ездил на концерт
Криса Ри и цена билета я вам скажу была не 15-35, доходила до 3500гривен!!!!! Для меня это большие деньги!!! И вы думете был пустой зал? Мое мнение таково,если оно вас интересует,тот кто хочет,тот выделит себе 15-20-25 гривен,ведь согласитесь бутылка пива стоит 2,5-3 гривни. Я надеюсь продолжать не надо?

Тогда удачи вам во всем и до встречи на концерте.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа березня 07, 2007 4:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На мій погляд 10-20 грн. за квиток Кролевчани зможуть дати, чим дешевше буде прохід тим більше людей, а більше людей і більше коштів. 10 грн.- гідна ціна!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа березня 07, 2007 8:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Я теж гадаю, що 10 грн. - максимум.

Адже прийде здебільшого молодь, у яких грошей поки ще немає на більше, ніж пиво з сухариками та цигарки з засобами гігієни.

Решту необхідних коштів - ніде дітися - треба покривати за рахунок спонсорів.

Тільки, знову ж, ланцюжок - пиво -> хміль -> дурь -> міліція -> відбиття нирок...

Спонсори потрібні неагресивні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group