www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com

ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: неділя травня 09, 2021 10:06 am
www.krolevets.com/forum

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Автозапчасти

Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Кролевець туристичний
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Regina0554

ПовідомленняНаписане: середа листопада 04, 2020 11:44 pm    Тема повідомлення: Автозапчасти Відповісти цитуючи

Привет. Свою красавицу я забрала в салоне 25 апреля, на улице тепло, дом частный, двор есть и тут я решила, что буду мыть машинку своими руками дома из под шланга. Результат самодеятельности — паутинка(( Купила я, значит, цветную полироль Sonax на сайте https://iparts.com.ua/rubricator/c/hyundai_creta/ Отполировала. Результат меня впечатлил - паутинка исчезла. Осталась очень довольна. Рекомендую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Степан

ПовідомленняНаписане: субота травня 08, 2021 3:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А кто знает где хорошее сто в Киеве? Потому что мои поломки от полироли не уйдут к сожалению.
Догори
МАКСИМ355

ПовідомленняНаписане: субота травня 08, 2021 4:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Степан написав:
А кто знает где хорошее сто в Киеве? Потому что мои поломки от полироли не уйдут к сожалению.

Сто в Киеве то много, вот как лучше выбрать что бы все сделали качественно? Вот при помощи сервиса Аutobooking autobooking.com/ru-ua вы можете сэкономить свое время на поиски станции. Тут много проверенных уже предложений по СТО и отзывы клиентов. А еще можно даже и записаться онлайн и не стоять в очереди.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Кролевець туристичний Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com