Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про КролевецьКролевецька козацька сотня

Українського козацтва

 

  СТАТУТ Кролевецької козацької сотні:
PDF завантажити (у форматі PDF)


  СТАТУТ Українського козацтва:
PDF завантажити (у форматі PDF)


Благодійний фонд "ВІДРОДЖЕННЯ ДУХОВНОСТІ КРОЛЕВЕЧЧИНИ"

  СТАТУТ фонду:
PDF завантажити (у форматі PDF)

витяг зі статуту:

...
РОЗДІЛ II. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ БЛАГОДІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Мета створення благодійного фонду - здійснення благодійної діяльності в інтересах розвитку духовності міста та району у нижче перерахованих напрямках:

2.1.Сприяння розвитку науково-пошукової та громадсько-краєзнавчої роботи з виявлення нових об’єктів історії козацької доби, публікації документів , зокрема родоводів українських діячів уродженців Кролевеччини.

2.2.Надання допомоги талановитій творчій молоді, підготовка їх до творчої праці шляхом залучення до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи призначення стипендій, матеріальної допомоги.

2.3.Надання допомоги з питань реставрації, відбудови, впорядкування пам’яток історії і культури Кролевеччини

2.4. Сприяння розвитку козацьких мистецьких самодіяльних колективів, проведення фестивалів козацької творчості, змагань із козацьких бойових мистецтв;

2.5. Надання допомоги при розробленні та запровадженні нових, у тому числі кінних, туристичних маршрутів, пов'язаних з оглядом місць та об'єктів, що відображають історію та традиції Кролевеччини

2.6 Надання допомоги у реалізації науково-освітніх програм, у пропаганді історії, культури і духовних традицій Кролевеччини, надання допомоги вчителям і учням які активно впроваджують у життя відродження національних традицій

2.7. Надання допомоги при проведенні фізкультурно-спортивної, туристично-краєзнавчої та культурно-просвітницької роботи серед молоді району, організації дитячо-юнацьких військово-спортивних таборів .

2.8 Сприяння у розвитку масової фізичної культури, спорту і туризму, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я,, залучення молоді до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури , пропагування здорового способу життя.
...

 

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com